перейти на сайт>>

Рекреаційна архітектура ХХ століття

ID роботи: 3532
Тип роботи:
Об'єм: 45 стор.
Вартiсть: 100 грн.


Змiст:

Вступ

РОЗДІЛ 1. ОСНОВНА ХАРАКТЕРИСТИКА РЕКРЕАЦІЙНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ЇЇ РОЗВИТОК У  XIX – XX ст.

1.1. Характеристика рекреаційної архітектури

1.2. Архітектурне середовище відпочинку середини  XIX –  початку XX століття

РОЗДІЛ 2. РЕКРЕАЦІЙНІ БУДІВЛІ ТА СПОРУДИ XX ст.

2.1. Найдивніші будинки світу

2.2. Відмінні рекреаційні споруди та будівлі ХХ століття в нашій країні та за кордоном

2.3. Рекреаційна архітектура великих просторів

РОЗДІЛ 3.  РЕКРЕАЦІЙНІ КОМПЛЕКСИ КРАЇН СВІТУ

3.1. Рекреаційні комплекси та особливості архітектурно-планувальної організації в Україні та за кордоном

Висновки

Список літератури



Висновок:

Рекреаційна діяльність повинна відповідати вимогам аттрактивності  і корисності, тобто задовольняти рекреаційні потреби людини (харчування, сон, рух, пізнання, спілкування, оздоровлення). Одним з основних ресурсів атрактивності є створена людиною «друга природа» – пам’ятки історії, культури і мистецтва, рекреаційні споруди та будівлі, без яких неможливо задоволення духовних потреб людини.

Рекреаційна архітектура – це вид архітектурної діяльності, об’єктом якої є формування рекреаційних просторів. Рекреаційна архітектура близька за проблематикою до ландшафтної архітектури: з’єднання штучною і природного середовища, так як природний ландшафт є головною середовищем рекреації. Рекреаційна архітектура знайшла своє вираження у тріаді: праця – відпочинок – проживання, проголошеною французьким архітектором Ле Корбюзье. Нерозривність цих функцій відбилася у взаємопроникненні архітектурних середовищ відпочинку, праці та побуту. Архітектура середовища відпочинку протягом всієї історії розвитку людства приймала різні форми. Різноманітність архітектури залежало від національних особливостей народів, їх побуту, культури; природних і кліматичних умов; географічного розташування.

Щодо рекреаційних комплексів, то вони є одним із найголовніших аспектів і передумов розвитку туризму і рекреації. Вивчення  дає змогу побачити увесь розвиток відпочинкових будівель і споруд, без яких розвиток туризму як такого, міг не бути. Адже для того, що здійснити відновлення своїх духовних і фізичних сил, потрібно спеціалізовані відпочинкові заклади рекреації, які розташовані на найбільш лікувальних територія (курортах).


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: