перейти на сайт>>

Аддиктивна поведінка у підлітковому віці

ID роботи: 376
Тип роботи:
Об'єм: 35 стор.
Вартiсть: 120 грн.


Змiст:

Вступ
1. Адиктівна поведінка підлітків як предмет досліджень в сучасній психологічній науці
1.1. Поняття, загальні риси та види адитивної поведінки
1.2. Особливості формування адитивної поведінки
1.3. Вплив соціального середовища на формування адитивної поведінки підлітків
2. Емпірічне дослідження передумов формування адитивної поведінки у підлітковому віці
2.1. Характеристика, гіпотези та методологічної бази дослідження
2.2. Категоріальна сітка контент-аналізу та результати відповідей
2.3. Аналіз результатів дослідження методами математичної статистики
2.4. Аналіз результатів
Висновок
Використана література
ДодатокВисновок:

Отже, ми проаналізували відмінності між молодими людьми, схильними до адиктивної поведінки, і молодими людьми, не схильними до адиктивної поведінки, по наступних світоглядних параметрах: відношення отцеві, матери, своїй сім'ї, відношення до минулому, до майбутньому,, до себе, до друзів, до начальства, до підлеглими, а також нереалізовані можливості.

Були виявлені наступні відмінності: більш негативне відношення до майбутньому, до отця, матери, до своєї сім'ї, а також незадоволеність своїми сексуальними відносинами показали хлопці і дівчата, схильні до адиктивної поведінки, при цьому продемонструвавши позитивніше відношення до браку з його ідеалізацією.

Отримані дані дозволяють зробити наступні рекомендації по профілактиці і терапії аддиктивного поведінки.

1. Гармонізація, оптимізація сімейних відносин, відносин з батьками – необхідний атрибут профілактичної роботи. Зменшення надзвичайно емоційного, хворобливого, негативного відношення дітей до своїх батьків допоможе понизити ризик наркотизації серед юнацтва.

2. Необхідно працювати з побудовою і усвідомленням життєвих цілей, розвивати здатність будувати життя, бачити своє майбутнє і не боятися його. Зокрема, ми пропонуємо орієнтувати молодих людей на таку позитивну мету, як створення браку і гармонізацію міжстатевих відносин.

3. Нам бачиться новий пріоритетний шлях профілактики - ми пропонуємо навчати молодих людей конструктивній взаємодії в різностатевій діаді. Це допоможе молодим людям самореалізуватися в браку. Вдала конструктивна взаємодія з протилежною статтю стане для них точкою опори і в сьогоденні, і в майбутньому, якого поки вони так бояться.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: