ПРО НАС
Центр освітніх послуг HAPPY STUDENT почав свою роботу в 2002 році і успішно працює на ринку освітніх послуг всієї України.

Ми пропонуємо професійне авторське виконання дисертацій, дипломних, курсових та контрольних робіт, рішення практичних завдань за будь-якими напрямками.

Всі фахівці нашого Центру мають відповідну вищу освіту (викладачі, аспіранти), досвід роботи за фахом та досвід виконання робіт будь-якого рівня складності до дисертаційних робіт включно. 
В процесі написання робіт ми використовуємо метод ретельного дослідження і вивчення книжкового матеріалу, частково використовуємо інтернет-ресурси (в основному наукові статті, огляди, статистичні дані тощо, але ніяк не готові роботи, розміщені на загальнодоступних освітніх ресурсах).
До кожної роботи наші автори підходять індивідуально, що дозволяє вам розраховувати на її найвищу якість. Всі роботи проходять перевірку в системі «Антиплагіат», тому 90% робіт, які замовляють у нас, приймаються з першого разу!

Роботи, розміщені на даному сайті були виконані спеціалістами Центру HAPPY STUDENT на замовлення для студентів українських  ВУЗів. Наявна база робіт свідчить про великий досвід та широку спеціалізацію наших спеціалістів.

У нас ви можете замовити написання робіт понад 200 дисциплін, у тому числі:

фінанси, банківська справа;

економічні дисципліни (мікро- та макроекономіка, інвестиції, інновації, економіка підприємства, економічний аналіз, організація виробництва, економіка праці, міжнародні відносини, міжнародна економіка, гроші та кредит, бюджетна система, державне регулювання економіки, митна справа, цінні папери і фондові біржі, економіка зарубіжних країн, основи підприємництва, бізнес-планування, організація і нормування праці, проектний аналіз, зовнішньоекономічна діяльність та багато інш.);

бухгалтерський облік, аудит, оподаткування, контролінг, логістика;

менеджмент, маркетинг, логістика, реклама;

право, політологія, логіка;

комерційна діяльність, товарознавство, туризм;

психологія, педагогіка, іноземні мови;

соціологія, соціальна робота, журналістика;

вища математика, теорія ймовірності, статистика, математичне програмування, дослідження операцій, економетрія;

комп’ютерні дисципліни, програмування;

інші фінансові та гуманітарні дисципліни.

Також пропонуємо Internet-супровід контрольних робіт для студентів Хмельницького Національного Університету (дистанційне навчання).

Діяльність центру здійснюється на підставі свідоцтво про держ. реєстрацію СПД ФО.
Роботи виконуємо для України і СНД.

З іншою інформацією про діяльність нашого Центру (відгуки клієнтів, портфоліо робіт, статті, вакансії)  Ви можете ознайомитися на нашій сторінці в Instagram https://www.instagram.com/nata.kyrsova/

За роки роботи ми вже допомогли тисячам студентам з різних ВУЗів України, будемо ради допомогти і Вам!

aeczane.com/occon-collagen-foundation/aeczane.com/lipo-fit-efervesan-tablet/