ГАРАНТІЇ ТА ПЕРЕВАГИ
 Якість гарантується нашим підходом до роботи:

1. Великий досвід роботи – працюємо на ринку освітніх послуг з 2002 року.

2. Профільні фахівці. Фахівець, який пише Вашу роботу, в обов’язковому порядку є професіоналом в даній галузі. Це може бути молодий учений, викладач або аспірант. При цьому, викладач з маркетингу пише тільки роботи з маркетингу, але ніяк не з макроекономіки.

3. Тільки авторські роботи.Будь-яка робота виконується автором спеціально для Вас. Вона існує в єдиному екземплярі, її не можна знайти або завантажити в Інтернет. Ми не допускаємо плагіат. При написанні кожної роботи використовуються самі свіжі і актуальні джерела з відкритих і закритих ресурсів. У деяких роботах необхідно використання періодичної преси, аналітичних статей, платних інтернет-ресурсів. Як підсумок – ви отримуєте унікальну робота, написану з чистого аркуша. У разі необхідності надаємо ксерокопії наукових джерел, які будуть використані у процесі написання роботи (обговорюється окремо).

4. Доопрацювання безкоштовно. Коригування викладача будуть внесені безкоштовно необмежену кількість разів. У свою чергу при замовленні просимо надавати всю необхідну інформацію (якщо є – методичні вказівки, план роботи, побажання викладача тощо).

5. Офіційна реєстрація компанії. Наша організація офіційно зареєстрована і працює відповідно до українського законодавства, що вже є незаперечним фактом сумлінного виконання нашої роботи і законності прийому платежів. При перекладі на картку Приватбанку Ви маєте доступ до персональної інформації і можливість звернутися у відповідні установи у разі виникнення спірних питань.

Центр освітніх послуг HAPPY STUDENT пропонує Вам наступні переваги: суворе дотримання конфіденційності, високу якість робіт, своєчасність виконання, перевірку на плагіат, демократичні ціни. Всі роботи унікальні і ідеально підходять для вищих навчальних закладів України.

Умови безкоштовного доопрацювання робіт:

Якщо необхідність у доопрацюванні роботи виникає у межах та на основі обговореного плану та наданих перед початком замовлення методичних вказівок. Строки доопрацювання узгоджуються в індивідуальному порядку та становлять від 1 до 7 днів у залежності від обсягів та складності доопрацювань.

Якщо при оформленні замовлення відсутні методичні вказівки щодо виконання роботи – претензії по оформленню не приймаємо та виконуємо роботу по загальному ДСТУ.

Доопрацювання виконується тільки на платній основі у разі, якщо:

замовник або викладач з якоїсь причини змінює затверджений план  або тему роботи, в тому випадку, якщо при замовленні не було надано жодних вимог до структури роботи або до плану;

необхідність доопрацювання виникає у зв’язку з необхідністю використання у роботі джерел і матеріалів, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;

після виконання роботи «раптом» виявляється, що роботу необхідно було виконувати у відповідності з конкретними методичними вказівками, про які студент «не знав» або «забув»;

при зміні оформлення, у разі, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;

вимоги зміни щодо обсягу роботи.

Для того, щоб знизити ймовірність і кількість доопрацювань, ми пропонуємо студентам ретельно продумувати та надавати повну інформацію про замовлення, терміни та інші вимоги.
Всі зауваження приймаються лише за рецензії викладача, або у чітко викладеної формі, з конкретним відображенням суті доопрацювання.

Також попереджаємо, що на готові роботи, розміщені на сайті, гарантія супроводу та безкоштовного редагування не надається, оскільки такі роботи продаються за зниженими цінами. Роботи, розміщені на сайті, були виконані нашими авторами, усі вони були успішно захищені у різних ВУЗах України, але у кожного викладача свої вимоги та власні уявлення щодо критеріїв оцінки студентських робіт. Якщо Ви бажаєте отримати гарантію безкоштовного доопрацювання краще замовити нову роботу, яка буде виконана у відповідності до поставних вимог.


buyutuculer/ siparişsac duzlestiricicialis sipariş vercialis sipariş ver