перейти на сайт>>

Виховний потенціал повістей Всеволода Нестайко для дітей

ID роботи: 2105
Тип роботи:
Об'єм: 25 стор.
Вартiсть: 100 грн.


Змiст:

Вступ
1. Всеволод Нестайко – дитячий письменник
1.1. Життєвий та творчий шлях
1.2. Твори письменника для дітей
2. виховний потенціал повістей В. Нестайко
2.1. Повість – казка “В країні сонячних зайчиків”
2.2. “Тореадори з Васюківки”
3. Використання творів В. Нестайко для розвитку загальнолюдських якостей дитини
Висновки
Використана літератураВисновок:

Світ В. Нестайко — тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів і найдивовижніших створінь. Його світ — ніби золотаве мереживо сяйва кожного з нових поколінь. Здається, він говорить тими самими словами і малює тими самими пензлями, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця. Буває, кажеш собі: «Ну все, це точно остання сторіночка, бо вже часу нема», але чомусь не можеш відірватися ані від інтелігентної Пантери Ягуарівни, що викладає математику в лісовій школі, ані від сором’язливого зайчика Косі Вуханя, батько якого є співробітником Науково-дослідного інституту капусти, ані від загадкового клоуна, що, мандруючи століттями, шукає колись загублену людством сміх-траву, ані від отих двох симпатичних діток, отих тореадорів з Васюківки, які без кінця-краю потрапляють у неймовірні халепи. Так, ми говоримо про Всеволода Зіновійовича Нестайка — найвідомішого сучасного українського письменника і казкаря, лауреата літературної премії ім. Лесі Українки (за повість-казку «Незвичайні пригоди в лісовій школі»), премії ім. Миколи Трублаїні (за повість-казку «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків»), премії ім. Олександра Копиленка (за казку «Пригоди їжачка Колька Колючки та його вірного друга і однокласника зайчика Косі Вуханя»), а 1979 року рішенням Міжнародної ради з дитячої та юнацької літератури його знамениту трилогію «Тореадори з Васюківки» було внесено до особливого Почесного списку Г.К.Андерсена як один з найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.
З дня виходу першої книжки Всеволода Нестайка минуло рівно п’ятдесят років, але ця дивовижна людина продовжує працювати, за що вдячні читачі і слухачі (так-так, саме і слухачі!) незмінно висловлюють йому свою подяку. Час іде, але казковий візерунок творчості цього митця ніскільки не тьмяніє. Чарівний світ Нестайкової книжки світить сьогодні так само яскраво, як і п’ятдесят років тому, хоча в ньому й відбулися зміни.
Улюблений кількома поколіннями читачів дитячий роман «Тореадори з Васюківки» перевидано у новій редакції. Всеволод Нестайко змінив кінцівку твору та прибрав кілька ідеологічних моментів. Нові пригоди «Тореадорів із Васюківки» побачили світ у видавництві «А-баба-гала-мага». Автор роману Всеволод Нестайко, зізнався, що за 50 років відколи він пише книжки, це перша презентація в його житті. Нове видання має яскраву тверду обкладинку від Владислава Єрка, та ілюстрації Анатолія Василенка.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: