перейти на сайт>>

Діалектизм в творчості Г. Хоткевича

ID роботи: 3509
Тип роботи:
Об'єм: 30 стор.
Вартiсть: 90 грн.


Змiст:

ВСТУП

1. ГНАТ ХОТКЕВИЧ: ПИСЬМЕННИК НОВІТНЬОЇ ФОРМАЦІЇ

1.1. Аспекти діяльності Г. Хоткевича

1. 2. Постать Г. Хоткевича в  критичному висвітленні дослідниками ХХ століття

РОЗДІЛ 2. ДІАЛЕКТНА ЛЕКСИКА В ТВОРЧОСТІ Г. ХОТКЕВИЧА

2.1. Використання діалектів у мові творів Г. Хоткевича

2.2. Аналіз мови та стилю образів в творах Г.Хоткевича

ВИСНОВКИ

ЛІТЕРАТУРАВисновок:

У процесі вивчення життєвої і творчої біографії Г. Хоткевича  простежується декілька етапів. Прижиттєві оцінки його творчості і громадської активності, що з’являлись у періодичних виданнях у період з 1890-х до 1930-х рр., мають переважно інформаційний характер. Лише зрідка траплялись критично-аналітичні оцінки.

Новий етап критичного осмислення творчості Г.М. Хоткевича, позначений вищим рівнем узагальнення і поглибленим вивченням окремих областей його діяльності розпочався у 1990-і рр. Останнім часом намітилась тенденція до масштабного і детального висвітлення окремих аспектів творчої діяльності Г.М. Хоткевича. Але попри все у творчій біографії митця досі залишається чимало прогалин, які не осмислені науковцями.

            Таким чином, в першому розділі був розглянута літературна творчість Хоткевича та висловлювання української критики ХХ ст.. щодо письменницької діяльності   Г. Хоткевича.

В другому розділі було проведено аналіз вживання гуцульського діалекту  в творах Г. Хоткевича (на прикладі повість «Довбуш»). Повість Г. Хоткевича   "Довбуш" визначається широким охопленням подій, автор робить акцент на релігійній боротьбі між православ'ям і католицизмом, показує сваволю польської шляхти на українських землях. Опришківський рух дуже швидко охопив велику кількість людей різних соціальних станів. Повість є надзвичайно цікавою, читач дізнається про життя польської шляхти, традиції опришків, розкриває трагізм їх долі та долі їхніх родин.

Повість Г. Хоткевича "Довбуш" є однією з кращих історичних повістей не тільки західної України, а й всієї літератури. Вона має важливе історичне значення, оскільки написано на матеріалі реальних історичних подій.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: