перейти на сайт>>

Діалектна лексика в творчості Г. Хоткевича

ID роботи: 2410
Тип роботи:
Об'єм: 28 стор.
Вартiсть: 80 грн.


Змiст:

Вступ
1. Гнат Хоткевич: письменник новітньої формації
1.1. Аспекти діяльності Г. Хоткевича
1. 2. Постать Г. Хоткевича в критичному висвітленні дослідниками ХХ століття
Розділ 2. Діалектна лексика в творчості г. Хоткевича
2.1. Використання діалектів у мові творів Г. Хоткевича
2.2. Аналіз мови та стилю образів в творах Г.Хоткевича
Висновки
ЛітератураВисновок:

У процесі вивчення життєвої і творчої біографії Г. Хоткевича простежується декілька етапів. Прижиттєві оцінки його творчості і громадської активності, що з’являлись у періодичних виданнях у період з 1890-х до 1930-х рр., мають переважно інформаційний характер. Лише зрідка траплялись критично-аналітичні оцінки.
Новий етап критичного осмислення творчості Г.М. Хоткевича, позначений вищим рівнем узагальнення і поглибленим вивченням окремих областей його діяльності розпочався у 1990-і рр. Останнім часом намітилась тенденція до масштабного і детального висвітлення окремих аспектів творчої діяльності Г.М. Хоткевича. Але попри все у творчій біографії митця досі залишається чимало прогалин, які не осмислені науковцями.
Таким чином, в першому розділі був розглянута літературна творчість Хоткевича та висловлювання української критики ХХ ст.. щодо письменницької діяльності Г. Хоткевича.
В другому розділі було проведено аналіз вживання гуцульського діалекту в творах Г. Хоткевича (на прикладі повість «Довбуш»). Повість Г. Хоткевича "Довбуш" визначається широким охопленням подій, автор робить акцент на релігійній боротьбі між православ'ям і католицизмом, показує сваволю польської шляхти на українських землях. Опришківський рух дуже швидко охопив велику кількість людей різних соціальних станів. Повість є надзвичайно цікавою, читач дізнається про життя польської шляхти, традиції опришків, розкриває трагізм їх долі та долі їхніх родин.
Повість Г. Хоткевича "Довбуш" є однією з кращих історичних повістей не тільки західної України, а й всієї літератури. Вона має важливе історичне значення, оскільки написано на матеріалі реальних історичних подій.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: