перейти на сайт>>

Економічна ефективність діяльності Запорізької митниці

ID роботи: 481
Тип роботи:
Об'єм: 27 стор.
Вартiсть: 100 грн.


Змiст:

1 Вступ
2 Глава1 «Характеристика зони діяльності Запорізької митниці»
3 Глава2 «Організація фінансування митного органу»
4 Глава3 «Економічні показники діяльності митниці»
5 Висновок
6 Перелік посиланьВисновок:

Фінансування митних органів здійснється на підставі митного кодекса за рахунок державного бюджету.

ДМСУ спрямовує значні фінанси на розвиток матеріально-технічного забезпечення. На утримання митних установ в середньому виділяється 5-7% від суми митних платежів перерахованих до бюджету. На даний час на утримання одного митника з бюджету виділяється 13 тисяч гривень на рік без урахування заробітрої плати.

Регіональні митниці і митниці отримують фіннансування на своє утримання в залежності від виконання плану поповнення бюджету.Витрати на фінансування встановлюються на початку року, а на протязі року можуть перераховуватись від плану.

Плани розвитку визнаються обгрунтованими тільки тоді коли розроблені заходи повністю забезпечені фінансовими ресурсами

У процесі фінансового планування виявляють резерви зменшення видатків (економія всіх ресурсів). Фінансове планування виконується на всіх рівнях управління (ДМСУ, Регіональні митниці, Митниці і Митні пости).

Основним документом який визначає загальний обсяг, цільове надходження, використання і поквартальний розподіл коштів установ є кошторис доходів і видатків. Формування єдиного кошторису здійснюється на підставі лімітної довідки про асигнування з бюджету яку надсилає вищестояща організація. Під час формування кошторису враховують об”єктивні потреби в коштах виходячи з основних виробничих показників, а також штатної чисельності і витрат в плановому періоді. Єдиний кошторис складається на календарний рік і для митниць затверджується головою ДМСУ.

За результатами роботи митниці за 11 місяців 2002 року в держбюджет перераховано 131 млн. грн.; на розвиток митної системи - 5 млн. 600тис. грн.

Станом на 13 жовтня 1999 року митною службою України перераховано до держбюджету понад 2 млрд. грн., внесок Запорізьких митників становить 76 млн. грн., тобто 2, 65 відсотка загальних надходжень.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: