перейти на сайт>>

Задачі з права

ID роботи: 8453
Тип роботи:
Об'єм: 3 стор.
Вартiсть: 20 грн.


Змiст:

Фінансове право.

2. Практичне завдання: Розробити 2 структурно-логічні схеми.  (Тут відповідно до теоретичного питання, мабуть зробити практичне завдання)

 

 

3. Кримінальне право

 

Завдання №2.

15 серпня 2011 року Урсулов поїхав на дачу, яка знаходиться в Житомирській області. З собою на дачу малолітню Черненко (11 січня 2000 р.н.), з матір’ю якої жив. На дачі, застосовуючи насильство, погрожуючи розправою, а також використовуючи безпорадний стан Черненко в силу її малолітнього віку, зґвалтував її. З метою залякати Черненко, щоб вона нікому не повідомила про зґвалтування, Урсулов заявив, що заріже її, продемонструвавши при цьому ножа.

7 грудня 2011 року Урсулов в стані алкогольного сп’яніння, застосовуючи фізичне насильство та використовуючи безпорадний стан потерпілої, повторно зґвалтував Черненко у квартирі її матері. З висновку судово-медичної експертизи вбачається, що з Черненко були вчинені статеві акти в строк, який відповідає часу скоєння злочинів, та що вона статевої зрілості не досягла. Кваліфікуйте дії Урсулова.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: