перейти на сайт>>

Задачі (право)

ID роботи: 3653
Тип роботи:
Об'єм: 6 стор.
Вартiсть: 20 грн.


Змiст:

Завдання 1

Громадяни Швеції С. і Е., що прибули в Україну, ввезли матеріали антиконституційного змісту із закликами до порушення територіальної цілісності України, заховавши їх у спеціально обладнаній за заводських умов схованці.

У процесі митного огляду матеріали були виявлені і вилучені.

Чи підлягають зазначені особи відповідальності за кримінальним законом України? Назвіть і охарактеризуйте принцип чинності закону про кримінальну відповідальність який слід застосувати.

Завдання 2

 

Відбувши покарання за замах на державну зраду, В. виготовив вибуховий пристрій із годинниковим механізмом, що у нічний час заклав біля входу в одне з підприємств міста. При цьому годинниковий механізм В. установив таким чином, щоб вибух відбувся о 8 год. 45 хв., ударивши, можливо, велику кількість людей, що поспішають на роботу.

Всупереч розрахункам В., вибух відбувся біля третьої години ночі, і від вибуху ніхто не постраждав.

Ознайомтеся із статтею КК, що передбачає відповідальність за диверсію. Визначте стадію вчиненого В. злочину.

 
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: