


Змiст:
Вступ
1 Теоретичні аспекти управління персоналом
підприємства
1.1 Характеристика сутності поняття „персонал”
1.2 Сучасні підходи до класифікації персоналу підприємства
1.3 Особливості управління персоналом підприємства
2. Практична частина
2. Практична частина
1 Початкові дані
У даному розділі буде розглянуті економічні показники приватного підприємства, яке виробляє джинсовий одяг. Підприємство працює на конкурентному ринку, є достатньо великий попит на даний товар. У таблицях 2.1, 2.2, 2.3 представлені потреби приватного підприємства для виробничої діяльності в устаткуванні, транспорті, інвентарі та інш
Висновки
Перелік літератури
Висновок:
У сучасних умовах функціонування підприємств робота з кадрами повинна набути системності та завершеності на основі комплексного вирішення кадрових проблем та впровадження нових та вдосконалення існуючих форм та методів кадрової роботи. З кожним днем зростає роль кадрових служб та удосконалюється зміст їх роботи.
Кадри (трудові ресурси) підприємства - це сукупність працівників різних професійно-кваліфікаційних груп, зайнятих на підприємстві, що становлять його обліковий склад. До облікового складу включаються всі працівники, прийняті на роботу, зв'язану як з основною, так і неосновною його діяльністю.
Трудові ресурси (кадри) підприємства є головним ресурсом кожного підприємства, від якості й ефективності використання якого багато в чому залежать результати його діяльності і конкурентноздатність. Трудові ресурси надають руху матеріально-речовим елементам виробництва, створюють продукт, вартість і прибавочний продукт у формі прибутку.
Відмінність трудових ресурсів від інших видів ресурсів підприємства полягає в тому, що кожний найманий робітник може відмовитися від запропонованих йому умов і зажадати зміни умов праці і модифікації неприйнятних, з його погляду, робіт, перенавчання іншим професіям і спеціальностям, може, нарешті, звільнитися з підприємства за власним бажанням.
Кадровий (склад) персоналу підприємства і його зміни мають кількісні, якісні й структурні характеристики, що можуть бути з меншим чи більшим ступенем вірогідності виміряні й виражені такими абсолютними й відносними показниками:
облікова і явочна чисельність працівників підприємства і його внутрішніх підрозділів, за окремими категоріями і групами на визначену дату;
середньооблікова чисельність працівників підприємства і його внутрішніх підрозділів за певний період;
питома вага працівників окремих підрозділів (груп, категорій) у загальній чисельності працівників підприємства;
темпи зростання (приросту) чисельності працівників підприємства за певний період;
середній розряд робітників підприємства;
питома вага службовців, що мають вищу або середню фахову освіту в загальній чисельності службовців чи працівників підприємства;
середній стаж роботи зі спеціальності керівників і фахівців підприємства;
плинність кадрів по прийому і звільненню працівників;
фондоозброєність праці працівників і робітників на підприємстві та ін.
Сукупність перерахованих та ряд інших показників дає уявлення про кількісний, якісний і структурний стан персоналу підприємства і тенденції їхньої зміни для цілей управління персоналом, у тому числі планування, аналізу і розробки заходів щодо підвищення ефективності використання трудових ресурсів підприємства.
Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com