


Змiст:
Вступ
1. Кольорова металургія Європейського регіону: загальна характеристика та особливості формування
1.1. Металургія кольорових металів та її роль у світовій економіці
1.2. Історичні аспекти формування кольорової металургії Європи
2. сучасний стан, особливості галузевого розміщення та територіальної структури кольорової металургії Європейського регіону
2.1. Територіальне розміщення галузей кольорової металургії у Європейському регіоні
2.2. Галузева структура кольорової металургії Європейського регіону
2.3. Тенденції розвитку галузей кольорової металургії Європейського регіону
3. Актуальні проблеми розвитку і територіальної організації кольорової металургії Європейського регіону та напрямки їх вирішення
3.1. Розвиток кольорової металургії та екологічні проблеми
3.2. Перспективи розвитку кольорової металургії
Висновок
Використана література
Висновок:
Сучасна кольорова металургія має два головні види продукції: це випуск первинного і випуск вторинного металу. Перший виробляється з руд, що добуваються гірської промисловістю, а другий за рахунок переплавлення брухту кольорових металів. Причому роль вторинного металу весь час збільшується в міру накопичення запасів використаних виробів. На початку 90-х рр.. в середньому в розвинених країнах з брухту вироблялося 25-30% міді і алюмінію, до 40-50% свинцю.
За обсягом виробництва кольорові метали помітно різняться. За масовим металам, наприклад, алюмінію - річна величина виплавки у світі становить близько 12-15 млн т первинного алюмінію і 6-7 млн т вторинного металу; таким чином, всього в залежності від кон’юнктури - 19-22 млн т «білого» металу. За міді (другому за важливістю кольоровому металу) цифри значно скромніші - 10 млн т.
У даний час успішно розвиваються галузі кольорової металургії у країнах Європейського регіону: виплавка алюмінію — у Франції, Італії, Греції, Норвегії, Швейцарії, ФРН, Австрії; виплавка міді — у ФРН, Франції, Великобританії, Італії, Бельгії.
Ведучий кольоровий метал в сучасному світі - алюміній. Зважаючи на складну технології виробництва різні стадії розміщені в різних країнах і дуже часто не збігаються з видобутком сировини, а орієнтуються на дешеву електроенергію. частина заводів з виплавки первинного алюмінію.
Ще менше виробництво цинку, свинцю, але і їх виплавка сягає мільйонів тонн. Зовсім інша картина у виробництві «середньомасштабних» металів - нікелю, олова, магнію: масштаби їхнього виробництва коливаються від 100 тис. до 500 тис. т. І, нарешті, існує група рідкісних металів, де величини видобутку коливаються від 10 тис. т, як у виробництві вольфраму і молібдену, до декількох десятків тонн (германій). Золото - далеко не самий рідкий з нині видобуваються металів; загальний видобуток його оцінюється цифрами близько 25-30 тис. т, хоча і різко відрізняється по роках.
Кольорова металургія є галуззю спеціалізації в більшості країн регіону: виплавляють важкі метали та алюміній. Територіальна структура галузей важких металів орієнтується на сировинну базу, алюмінію - на дешеву електроенергію. Виробництво алюмінію є провідною галуззю кольорової металургії в Угорщині та на території Динарського нагір'я (Хорватія та Боснія і Герцеговина), де запаси бокситів поєднуються з запасами гідроресурсів. Мідна промисловість найбільш розвинута в Польщі, яка експортує рафіновану мідь, а також у Сербії, Болгарії, Албанії. Свинцево-цинкова - дістала розвиток у Сербії, Македонії, Словенії, Болгарії, Румунії.
Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com