перейти на сайт>>

КОНТРОЛЬНА РОБОТА з дисицпліни „ Економiчний аналiз” варіант №23

ID роботи: 7331
Тип роботи:
Об'єм: 14 стор.
Вартiсть: 50 грн.


Змiст:

Завдання 5

Питання: Методика аналізу виготовленої та реалізованої продукції за видами діяльності підприємства.

За даними ф. №1-підпрємництво - “Звіт про основні показники діяльності підприємства” проаналізувати розподіл виробленої та реалізованої продукції за видами економічної діяльності. Зробити висновки.

Завдання 16.

 

Питання: Методика аналізу руху основних фондів на підприємстві.

Використовуючи дані, розрахувати показники руху основних засобів і проаналізувати їх динаміку порівняно з минулим роком.

Завдання 27.

Питання: Методика аналізу формування фінансових результатів за видами діяльності підприємства.

Проаналізувати зміну доходів, витрат і фінансових результатів порівняно з минулим роком на основі інформації ф.№2 - “Звіт про фінансові результати”.

Для аналізу і оцінки рівня і динаміки показників фінансових результатів діяльності підприємства на підставі "Звіту про фінансові результати" була побудована аналітична таблиця 2 фінансових результатів та здійснена оцінка структури та динаміки основних показників.

ЛітератураВисновок:

Виконуємо на замовлення будь-які розрахункові чи теоретичні контрольні, курсові та дипломні роботи для студентів Хмельницького Національного Університету (у т.ч. для дистанційної форми навчання). Гарантуємо супровід до заліку) Досвід роботи – 12 років. Тел.: 050-102-29-21, 093-826-45-66, 096-943-16-46 natvik78@yandex.ru


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: