перейти на сайт>>

Контрольна робота з права

ID роботи: 3485
Тип роботи:
Об'єм: 7 стор.
Вартiсть: 20 грн.


Змiст:

Завдання № 1. Вирішите задачу:

Четверо громадян України віком від 16 до 25 років вирішили створити підприємницьку організацію для сумісного здійснення ремонтно-будівельних робіт в приватному житловому фонді (з безпосередньою трудовою участю кожного з них).

Один з них пообіцяв внести – 100 грн, інший – надати майстерню, площею 10 кв.м для облаштування офісу; останні не могли запропонувати нічого, окрім своєї праці.

Таким чином стало питання про вибір організаційно-правової форми підприємницької організації, яка могла б відповідати таким ознакам:

-              відсутність законодавчих вимог до мінімального розміру статутного фонду;

-              демократичний принцип вирішення основних питань діяльності організації: кожен учасник має тільки один голос незалежно від його майнової участі в організації

-              в першу чергу розділ чистого прибутку організації залежно від трудової участі кожного, а потім – майновий.

-              у кожну організаційно-правову форму підприємницької організації Ви можете порекомендувати? Обгрунтуйте свою відповідь.

Завдання № 2.

У чому специфіка господарських товариств, як суб'єктів підприємництва?

Які характерні риси ТОВ.

У чому схожість і відмінність повного і командитного товариства?

Чому командитне товариство  називається «змішаним» товариством?

Список джерел

 
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: