перейти на сайт>>

Контрольна робота з трудового права

ID роботи: 3922
Тип роботи:
Об'єм: 13 стор.
Вартiсть: 20 грн.


Змiст:

1. Оформлення – звільнення і проведення розрахунків.

2. Визначення розміру збитків та порядок покриття завданої шкоди.

Задача.

Більше 60-ти студентів одного з факультетів університету після повернення з літніх канікул не отримали стипендії за літо. Звернувшись з колективною заявою в деканат факультету, вони з'ясували, що у них рахується заборгованість по курсових роботах, а, отже, згідно правил виплата стипендії затримується до ліквідації заборгованості. В результаті проведеної перевірки було встановлено, що ряд викладачів після захисту курсових робіт зробили записи у залікові книжки і не внесли відповідні дані до іспитових відомостей.

У зв'язку з виплатою вказаним студентам стипендій на загальну суму 56 млн.крб, ректор університету своїм розпорядженням зобов'язав бухгалтерію утримати з винних у невиплаті стипендії викладачів всю суму завданих університету збитків.

Один з викладачів, якому за розпорядженням випадало сплатити 34 млн.крб., звернувся з заявою в КТС, де просив зменшити суму, оскільки середній його заробіток становить всього 17 млн.крб. Вирішіть справу.

Використана література
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: