перейти на сайт>>

Контрольна робота з „Органiзацiя пiдприємницької дiяльностi” Варіант 7

ID роботи: 6300
Тип роботи:
Об'єм: 22 стор.
Вартiсть: 50 грн.


Змiст:

7. Соціально-психологічний портрет вітчизняного підприємця.

Задача 7

Загальний капітал господарського товариства складає 300 тис.грн. В товаристві 4 засновника: партнер К з часткою капіталу 25%, партнер Р - 40%, партнер Д - 20%, решта - частка партнера С.

Прибуток у розмірі 100 тис. грн. йде на збільшення капіталу і розподіляється між партнерами таким чином: 5% на капітал, решта прибутку в співвідношенні 1:2:1:1. Визначити зміну структури капіталу.

Задача 32

Розрахувати розмір дивідендів по простих акціях, якщо загальна вартість акцій становить 90 тис.грн., у тому числі привілейованих - 10 тис.грн. з фіксованим розміром дивіденду - 50%  їх номінальної вартості. Прибуток акціонерного товариства, який йде на оплату дивідендів, - 16 тис. грн.

Виконання індивідуального завдання

Метою проекту є створення салону-перукарні „Клеопатра” плануванням фонду заробітної плати, поточних витрат та доходів, фінансових

Власник майбутнього салону – перукарні, приватний підприємець Авескулова Альона Олександрівна.

Специфікою   послуг є надання якісного обслуговування та сервісу.

Використана література
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: