перейти на сайт>>

Контрольна робота (нотаріат)

ID роботи: 3774
Тип роботи:
Об'єм: 16 стор.
Вартiсть: 40 грн.


Змiст:

1. Виникнення і розвиток інституту нотаріату

2. Вимоги, які ставляться до нотаріальних документів

3. Практична частина

1. Прокурор Ленінського району м. Луганська направив запит про видачу оригіналу договору закупівлі – продажу автомобілю, засвідченого нотаріусом від 01.02.98 р. У зв’язку з тим, що в його провадженні знаходиться кримінальна справа по факту розкрадання автомобіля. Нотаріус відмовив прокуророві про видачу договору, посилаючись на те, що вилучення і видача будь-яких документів зі справ не дозволяється. Чи правий нотаріус?

2. Семенова звернулася до приватного нотаріуса Луганського державного нотаріального округу Григор’євої для засвідчення договору купівлі-продажу ½ частини житлового будинку, що їй належить. Нотаріус вимагала довідку про відсутність заборони на відчуження ½ частини житлового будинку і явки співвласника будинку гр. Семенової для витребування в нього заяви про відмову придбати ½ частини будинку в гр. Семенової. Чи правомірні дії нотаріуса?

 4. Розробити зразок договору купівлі-продажу житлового будинку

5. Тести

Використана література
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: