перейти на сайт>>

Контрольна робота «ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ» Варіант 5 (ХНУ ФДН)

ID роботи: 8130
Тип роботи:
Об'єм: 39 стор.
Вартiсть: 80 грн.


Змiст:

1. Порядок вибору форми організації бухгалтерського обліку на підприємстві. Переваги та недоліки існуючих форм організації бухгалтерського обліку

2. Розробити проект Положення про облікову політику з необхідними додатками для новоствореного товариства з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) у галузі промисловості (Додаток А). Статутний капітал підприємства складає 1850000 грн. Середня чисельність персоналу – 85 чол. Тривалість операційного циклу – 12 місяців.

3. Необхідно визначити щорічну та щомісячну суму амортизації верстату токарного за методом прискореного зменшення залишкової вартості. Зазначити необхідні кореспонденції рахунків.

Первісна вартість верстату токарного складає 350000 грн. ліквідаційна вартість – 800 грн., строк корисного використання – 10 років.

4. Необхідно:

- розрахувати суму премії, відсотків та амортизації премії;

- зазначити первинні документи.

Дані для виконання:

Керівництво ПАТ «Збручівка» прийняло рішення про випуск облігацій. Відповідно до цього рішення було випущено 750 облігацій на пред’явника номінальною вартістю 15 грн. за одиницю. Облігації були продані з премією 12 %. Відсотки по облігаціях становлять 10% на рік, Погашення облігації відбудеться через 5 років. 

5. Обчисліть необхідну (облікову) чисельність працівників бухгалтерії у ПАТ «Альфа» на наступний звітний рік.

Дані для виконання.

Середня кількість днів відпустки на одного обліковця у ПАТ «Альфа» за минулий звітний період становила 30 днів. За минулий рік одним обліковцем в середньому було пропущено по хворобі 11 днів. Серед обліковців підприємства за минулий звітний період не було відпусток у зв’язку з пологами та вагітністю.

Кількість святкових та вихідних днів складає 112. Також , шляхом прямого розрахунку було визначено, що явочна чисельність обліковців на ПАТ «Альфа» становить 7 чоловік.

Список використаної літературиВисновок:

Увага! Дана робота виконана для ХНУ (ФДН). Щоб уникнути дублювання, тобто виникнення ситуації, коли одна і та ж робота може бути відправлена кілька разів одному викладачу, перед покупкою даної контрольної обов'язково проконсультуйтеся з адміністратором сайту!

Виконуємо на замовлення будь-які розрахункові чи теоретичні контрольні, курсові та дипломні роботи для студентів Хмельницького Національного Університету (у т.ч. для дистанційної форми навчання). Гарантуємо супровід до заліку) Досвід роботи – 12 років. Тел.: 050-102-29-21, 093-826-45-66, 096-943-16-46, natvik78@yandex.ru


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: