перейти на сайт>>

КОНТРОЛЬНА РОБОТА по дисципліні: Менеджмент Варіант 59

ID роботи: 5653
Тип роботи:
Об'єм: 19 стор.
Вартiсть: 60 грн.


Змiст:

1. Покажіть на прикладі розподіл постійних повноважень у малому підприємстві, яке займається ремонтом складної побутової техніки (чисельність управлінського персоналу складає чотири чоловіки). Якого роду тимчасові повноваження можуть додатково виконувати вказані посадові особи і за яких обставин?

2. Що таке управлінське рішення? В яких випадках доцільні одноособові, колегіальні чи колективні рішення (навести приклади)

Задача 1

У конструкторському бюро організації, що має централізовану структуру (механічного типу) працює 75 працівників. Середній вік співробітників КБ 39 років, а завідуючих секторами і відділами — 35 років. Директор особисто опрацьовує всі стратегічні рішення, розглядає і затверджує тематику робіт, приймає нових співробітників на роботу і т.п. Заступник директора з наукової роботи забезпечує єдність технічної політики, наглядає за ходом розробок, координує роботу функціональних відділів, розглядає нові технічні пропозиції. Головний інженер керує дослідним виробництвом, а також намагається приймати рішення щодо технічної політики і координування робіт. З боку здається, що невисока ефективність роботи КБ викликана двома причинами:

1) "суперництвом" головного інженера і заступника директора з наукової роботи;

2) монополією кожного з відділів у своїй сфері діяльності.

Запропонуйте управлінські інновації, які б підвищили ефективність роботи в КБ. Сформулюйте критерії, якими Ви користувались, формуючи свої пропозиції.

Задача 2

Фірма планує інвестувати в основні фонди 60 млн.грн. Ціна джерел фінансування складає 15%. Розглядають чотири інвестиційних проекти з наступними грошовими потоками.

Проект

Початкові інвестиції, млн.грн.

Грошові надходження, млн.грн.

1-й рік

2-й рік

3-й рік

4-й рік

А

40

12

13

18

18

Б

30

11

12

16

12

В

41

14

20

19

28

Г

25

14

11

12

11

Необхідно скласти оптимальний план розміщення інвестицій на основі розрахунку чистої поточної вартості, індексу рентабельності та визначити стратегію інвестування.

Список використаних джерел
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: