перейти на сайт>>

Контрольна робота по дисципліні „Менеджмент” Варіант 53

ID роботи: 4469
Тип роботи:
Об'єм: 15 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

1. Опишіть сутність ситуаційного підходу до управління на прикладі Вашої діяльності на посаді керівника відділу маркетингу.

2. Охарактеризуйте форми влади, які можуть застосовуватися керівником для впливу на підлеглих. У яких випадках ефективна кожна з них? Які з них, на Вашу думку, найпоширеніші в Україні і чому?

Задача

У Вашого підприємства е гуртожиток на 40 місць. На сьогодні він порожній і такий стан речей триває вже не один місяць. Старший інженер підприємства розробив детальний план переспеціалізації і ефективного використання приміщень гуртожитку. Директору підприємства сподобалась ідея старшого інженера. Зміни, що пропонуються, мають хороші перспективи для підприємства.

Як ви думаєте, в чому полягала суть плану старшого інженера? Обґрунтуйте форму організації, яка найкраще може забезпечити виконання запропонованого плану. Перерахуйте чотири можливих варіанти пропозицій (бажано два - інноваційних за характером та два -і традиційних) старшого інженера.

 

Перелік використаної літератури
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: