перейти на сайт>>

Контрольна робота №1 По дисципліні «Економiчний аналiз» Варіант №1.

ID роботи: 6824
Тип роботи:
Об'єм: 50 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

Завдання 1.

Питання: Методика аналізу темпів зростання виробництва та реалізації робіт, послуг.

Задача

 

Використовуючи інформацію ф. №1-п (річна) - «Звіт підприємства по продукції», ф. №1-підпрємництво - «Звіт про основні показники діяльності підприємства», проаналізувати динаміку показників обсягу виробленої та реалізованої продукції. З’ясувати головну причину розбіжності в темпах зростання по даних показниках. Для аналізу необхідно заповнити наступну таблицю, тис. грн..:

Завдання 8

 Методика аналізу складу та структури робочої сили на підприємстві

Завдання

 

На основі даних ф.№1-ПВ - «Звіт з праці», проаналізувати структуру персоналу підприємства з точки зору його поділу на персонал основного та персонал неосновного виду діяльності. Використовуючи інформацію ф. №6-ПВ «Звіт про чисельність окремих категорій працівників та підготовку кадрів», визначити питому вагу робітників в загальній чисельності персоналу. Охарактеризувати зміни в структурі персоналу порівняно з минулим роком.

Завдання 27

Методика аналізу формування фінансових результатів за видами діяльності підприємства

Завдання

 

Проаналізувати зміну доходів, витрат і фінансових результатів порівняно з минулим роком на основі інформації ф.№2 - «Звіт про фінансові результати».

Аналіз здійснити за допомогою таблиці №20:

 

Література

ДодаткиВисновок:

Виконуємо на замовлення будь-які розрахункові чи теоретичні контрольні, курсові та дипломні роботи для студентів Хмельницького Національного Університету (у т.ч. для дистанційної форми навчання). Гарантуємо супровід до заліку) Досвід роботи – 12 років. Тел.: 050-102-29-21, 096-943-16-46 natvik78@yandex.ru


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: