перейти на сайт>>

Кримінально-правова характеристика умисного знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства (ст. 270-1 КК)

ID роботи: 8313
Тип роботи:
Об'єм: 32 стор.
Вартiсть: 80 грн.


Змiст:

Вступ

Розділ І. Кримінально-правова характеристика умисного знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства (ст. 270-1 КК)

1.1. Умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства як злочин  проти громадської безпеки

1.2. Основні елементи криміналістичної характеристики злочину, передбаченого ст. 270-1 КК

1.2. Характеристика складу умисного знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства (ст. 270-1 КК)

Задача 1

Т. замовили, за грошову винагороду, вбити Голову Національного банку України. Коли кіллер вчиняв вбивство, Голова НБУ вже був звільнений з посади. Дайте кримінально-правову оцінку діям винної особи.

3адача 2

Р., перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, о 23:00 помилково зайшов у чужий будинок, переплутавши його зі своїм житлом. Своїм ключем він намагався відчинити двері чужої квартири, пошкодив замки, заподіявши шкоду на суму 300 грн. Кваліфікуйте дії Р.

Висновки

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: