перейти на сайт>>

Облік, аналіз і аудит товарів

ID роботи: 9404
Тип роботи:
Об'єм: 70 стор.
Вартiсть: 150 грн.


Змiст:

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. Економічна сутність організації обліку, аналізу, аудиту товарів

1.1. Теоретичні основи обліку товарів

1.2. Нормативно-інструктивне та літературне забезпечення теми дослідження

1.2. Законодавчо-нормативні основи обліку товарів

РОЗДІЛ 2. Облік товарів  на підприємстві

2.1. Первинний облік руху товарів

2.2. Синтетичний та аналітичний облік руху товарів

2.3. Особливості автоматизованого обліку товарообігу в сучасних умовах

РОЗДІЛ 3. Аналіз товарів на підприємстві

3.1. Основи організації економічного аналізу товарів  в системі управління господарюючих суб’єктів

3.2. Форми і методи організації аналітичної роботи та оформлення результатів аналізу товарів

РОЗДІЛ 4. Аудит товарів на підприємстві

4.1. Організація зовнішнього та внутрішнього аудиту товарів

4.2. Оформлення результатів аудиту товарів

Висновки і пропозиції

Список використаних джерел

Додатки



Висновок:

Товарні операції для торговельного підприємства є основною статтею оборотних коштів, за рахунок яких у процесі торговельної діяльності (обігу) під­приємство отримує прибутки, які є метою та осно­вою життєдіяльності будь-якого підприємства, тож оперативний та достовірний їх облік та аналіз на під­приємстві є невід’ємною частиною управління під­приємством, без якого неможливе досягнення цілей підприємства.

Облік  процесу реалізації в торгівлі в даній роботі вивчений на прикладі і по фактичним даним ТОВ «Епіцентр К».

 Бухгалтерський облік на ТОВ «Епіцентр К» здійснюється з дотриманням єдиних методологічних принципів, встановлених Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, а також інших законодавчих і нормативних актів щодо ведення бухгалтерського обліку і складання звітності.

Методологія обліку товарів визначена Положен­ня (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси». Зокрема, П(С)БО 9 «Запаси» визначає методоло­гічні засади формування у бухгалтерському обліку інформації про запаси і розкриття її у фінансовій звітності.

Відповідно до сучасних підходів до організації бухгалтерського обліку і звітності розроблені і зат­верджені новий План рахунків та Інструкція № 291.

Облік товарів здійснюється на підставі П(С)БО 9, згідно з пунктом 6 якого товари - це матеріальні цінності, що придбані (отримані) і утримуються підприємством у цілях подальшого продажу.

Первинний облік товарів ведеться в накладних, рахунках, податкових накладних. Аналітичний облік ведеться за кожним видом товару в картках складського обліку. Для синтетичного обліку використовується рахунок 28 «Товари»  із застосуванням субрахунків: 281 «Товари на складі»; 282 «Товари в торгівлі»; 283 «Товари на комісії»; 284 «Тара під товарами»; 285 «Торговельна націнка».

По дебету субрахунків 281 - 284 відображається збільшення кількості товарів та їх вартості, по кре­диту - зменшення. Прибуткуються товари відповідно до нової сис­теми бухгалтерського обліку за первісною варті­стю, у той час як раніше оприбуткування здійсню­валося за купівельною вартістю.

У курсовій  роботі  були також вирішені такі основні завдання стосовно проведення господарських операцій з обліку товарів:

– розкриті  теоретичні основи організації аудиторської перевірки товарів;

– складено робочі документи аудитора з перевірки товарів;

– складено аудиторський звіт за результатами розгляду аудиту товарів.


Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: