перейти на сайт>>

Планування доходів торгового підприємства

ID роботи: 3066
Тип роботи:
Об'єм: 28 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

Вступ
1. Сутність доходів, його формування
2. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "Крістіна"
3. Аналіз доходів ЗАТ „Крістіна”
4. Методика розрахунків доходу
5. Планування доходів ЗАТ „Крістіна”
6. Висновок
Список використаної літератури
ДодаткиВисновок:

Прибуток - одна з форм чистого доходу в умовах розвинутих товарно-грошових відносин, що виражає вартість додаткового і частково необхідного продукту.
Отримання доходів створює основу для самофінансування підприємства за умови, що їх розмір достатній для покриття витрат підприємства з реалізації товарів та інших видів діяльності, виконання зобов’язань перед бюджетом на утворення чистого прибутку.
Розмір отриманих доходів визначає економічну стратегію підприємства з питань управління матеріальними ресурсами та витратами, персоналом підприємства і оплатою його праці. Податковою, інвестиційною, дивідендною політикою підприємства.
Водночас можливості підприємства щодо успішного продажу і своєї продукції (товарів, послуг) і отримання доходів залежать від ефективності організації торговельно-технологічних процесів, ступеня використання наявного ресурсного потенціалу, раціональності здійснених витрат тощо.
У даній курсовій роботі були розроблені організаційно-технічні заходи вдосконалення діяльності ЗАТ „Крістіна” та заходи щодо збільшення прибутку підприємства. На підставі проведеного дослідження можна зробити наступні короткі висновки.
Не дивлячись на зростання товарообігу в організації за 2005-2006 рр. більш ніж в 2 рази спостерігається зниження показника рентабельності з 12,3 до 7,2%, або на 5,1 пункту. В першу чергу це обумовлено значним зростанням витрат звернення, які за даний період зросли майже в 3 рази і зниженням рівня валового доходу у зв'язку з пониженням відсотка торгової націнки.
За останні 2 роки на досліджуваному торговому підприємстві відбулися помітні зміни в структурі балансового прибутку. Так, якщо в 2005 році на долю прибутку, одержаного від основної – торгово-комерційної діяльності підприємства – доводилося 75,3% балансового прибутку, а 24,7% на прибуток від іншої реалізації (реалізація частини основних коштів, нематеріальних активів), то в 2006 році 91,8% всього балансового прибутку організація одержала від оптового і роздрібного продажу обробних матеріалів і лише 8,2% від іншої реалізації. Це указує на поглиблення торгової спеціалізації підприємства.
У ЗАТ „Крістіна” на майбутню перспективу намітилися наступні напрями вдосконалення діяльності даного підприємства:
1) розширення торгового бізнесу за рахунок збільшення асортименту пропонованої продукції, що спричинить приріст товарообігу у розмірі 8064,28 тис. грн.;
2) підвищення культури обслуговування покупців за рахунок розширення переліку пропонованих послуг і впровадження нових форм обслуговування покупців, що спричинить приріст товарообігу у розмірі 840 тис. грн.
Розроблені організаційно-технічні заходи є економічно доцільними, оскільки дозволять збільшити суму балансового прибутку фірми на 3601,63 тис. грн.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ 0501022921, natvik78@yandex.ru

Замовити цю роботу за допомогою форми: