перейти на сайт>>

Планування і організація діяльності ремонтного господарства

ID роботи: 1099
Тип роботи:
Об'єм: 27 стор.
Вартiсть: 90 грн.


Змiст:

Вступ
1. Теоретичні основи стратегічного планування діяльності ремонтного господарства
2. Організаційно–економічна характеристика підприємства
3. Планування діяльності ремонтного господарства на підприємстві
3.1 Аналіз діяльності ремонтного господарства за звітний період
3.2 Розрахунок обсягу ремонтних робіт
3.3 Розрахунок обсягу робіт з міжремонтного обслуговування
3.4 Планування календарного графіку ремонтних робіт
3.5 Планування пропускної спроможності ремонтного цеху
3.6 Планування чисельності ремонтних робіт
3.6 Планування витрат на здійснення ремонтних робіт
4. Висновки та пропозиції
Список використаної літературиВисновок:

Ремонтне господарство ВАТ «ХК «Луганськтепловоз» є важливим підрозділом підприємства, який забезпечує неперервний і нормальний хід виробничого процесу.

В даній курсові роботі описані системи, методи, форми та способи ремонтів.

Треба відмітити, що ремонтне господарство підприємства відповідає системі ТО і ПР. Ремонтне обслуговування проводиться за змішаною формою; механічна майстерня використовує, в основному, індивідуальний спосіб ремонту.

При розгляді динаміки обсягів ремонтного обслуговування було виявлено, що вони збільшуються в 2010 році за рахунок збільшення ремонтів як промислово-виробничих так і непромислових основних фондів. Кількість капітальних ремонтів теж зростає, при чому більше 70% всіх ремонтів проводиться силами підрядних підприємств.

Аналіз показників ефективності ремонтного обслуговування допоміг вияснити проблеми що існують при обслуговуванні. Це в основному збільшення коефіцієнту частоти ремонтів і зменшення тривалості міжремонтного періоду об’єктів ГПА і компресорних циліндрів ГМК. Це зумовлено поганим матеріально-технічним постачанням, низьким рівнем оновлення обладнання ремонтних цехів, що приводить до зниження якості ремонтів. Не зважаючи на це, коефіцієнт використання робітників за кваліфікацією і коефіцієнт використання робочого часу досить високий. Краща ситуація при обслуговуванні свердловин, де коефіцієнт частоти ремонтів падає, збільшується коефіцієнт плановості ремонтного обслуговування і збільшується коефіцієнт експлуатації.

Для покращення роботи у ГМК і зменшення кількості ремонтів, збільшення міжремонтного періоду пропонується удосконалити ремонт шляхом встановлення системи регулювання складу суміші в компресорних циліндрах ГМК-10, що дозволить покращити їх роботу і вплине на показники ефективності ремонтного господарства. Для скорочення кількості ремонтів ГПА пропонується в 2011 році встановити систему захисту і діагностики ремонтів, що зменшить коефіцієнт частоти ремонтів на 20% і принесе прибуток підприємству на суму 71,54 тис.грн.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: