перейти на сайт>>

Режим праці і відпочинку та шляхи його раціоналізації

ID роботи: 7951
Тип роботи:
Об'єм: 16 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

1. Суть, види і критерії раціональності режимів праці та відпочинку

2. Елементи внутрішньо змінного режиму праці і відпочинку та методика нормування часу на відпочинок.

3. Проаналізувати існуючий на виробництві режим праці і відпочинку (тривалість обідньої перерви, кількість і тривалість регламентованих перерв на відпочинок, зміст та організація відпочинку, застосування гнучких графіків роботи) і оцінити його раціональність, виходячи з умов і важкості праці.

4. Розробити раціональний режим праці і відпочинку для конкретних виробничих умов, розрахувати за одним з методів загальну тривалість регламентованих перерв на відпочинок, встановити їх кількість і розподілити на протязі зміни, виходячи з умов і важкості праці.

5. Порівняти запропонований та існуючий режими праці і відпочинку, розрахувати можливий приріст продуктивності праці за умови його впровадження.

Список використаної літературиВисновок:

Виконуємо на замовлення будь-які розрахункові чи теоретичні контрольні, курсові та дипломні роботи для студентів Хмельницького Національного Університету (у т.ч. для дистанційної форми навчання). Гарантуємо супровід до заліку) Досвід роботи – 12 років. Тел.: 050-102-29-21, 093-826-45-66, 096-943-16-46,  natvik78@yandex.ru


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: