перейти на сайт>>

Розрабка бізнес-плану студії ландшафтного дизайну «Парк» + презентація

ID роботи: 5722
Тип роботи:
Об'єм: 17 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

 

ВСТУП

1 РЕЗЮМЕ

2. ХаракТеристика ПОСЛУГ

3. Формування цінової політики

5 СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ

6. Виробничий план

7 ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН

8. Страхування ризиків

9. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН

ВИСНОВОК

Список літературиВисновок:

 

Внаслідок реалізації бізнес-плану студія  ландшафтного дизайну «Парк», вийшовши на стійкий режим роботи, вносить нові елементи планування і організації виробництва. Досвід процвітаючих компаній  показав, що існують найбільш кращі сфери діяльності, де найбільш ймовірне досягнення швидкого фінансового результату, однієї з таких сфер є сфера надання послуг, зокрема з озеленення територій та ландшафтного дизайну.

З цього можна зробити висновок, що при успішному веденні справ студія  ландшафтного дизайну «Парк» може швидко досягти фінансової рівноваги. Варто вжити заходів до збільшення прибутку за рахунок зниження витрат. Паралельно необхідно проводити маркетингові заходи, добре продумати рекламні акції, систему знижок та заохочень клієнтів шляхом надання комплексних послуг.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: