перейти на сайт>>

Соціалізм і сучасна соціал-демократія

ID роботи: 7548
Тип роботи:
Об'єм: 28 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

Вступ

Глава 1. Соціалізм та соціальна демократія: поняття та особливості розвитку

1.1. Соціалізм як політична ідеологія і соціальний феномен

1.2. Зародження та розвиток соціально-демократичної парадигми

Глава 2. Соціалізм у сучасному свті. Основні орієнтири сучасної соціал-демократії

2.1. Характеристика базових цінностей та принципів соціал-демократії

2.2. Соціалізм та соціальна демократія у сучасному світі

Висновки

Використана література



Висновок:

Соціалізм  - соціально-політична система, основні особливості якої - процес виробництва і розподілу доходів знаходиться під контролем суспільства. Одна з основних позицій соціалістичного руху є суспільна власність на засоби виробництва, яка замінює собою приватну власність.

Важко не погодитися з думкою сучас­них дослідників, які слушно стверджують, що соціал-демократизм виступає тією полі­тичною рефлексією, котра осмислює буття як простір самореалізації людини, усвідом­лює культурний поступ країни в категоріях стабільності. Спираючись на методологію аналізу соціал-демократизму можна ствер­джувати, що соціал-демократична парадиг­ма стимулює становлення політичної куль­тури й ідеології, нове розуміння людства в нестабільному середовищі, поглиблює ро­зуміння відповідальності політичної еліти.

Для будь-якого дослідника соціал-демократії не викликає сумніву важливість тієї ролі, яку грала марксистська теорія у формуванні ідеології цього руху. Однак подальший розвиток соціал-демократичної теорії характеризується поступовою й неухильною еволюцією «вправо» від своєї первісної ідеологічної бази. У різних соціал-демократичних партіях, а також різних течіях всередині партій цей процес висловився неоднозначно: від ревізії окремих теоретичних положень марксизму до повного ідеологічного розриву з ним. У зв'язку з цим майже кожна соціал-демократична партія має свою власну концепцію демократичного соціалізму, яка володіє специфічними особливостями.

Офіційною доктриною сучасної соціал-демократії, яка замінила в цій якості марксизм, є концепція так званого «демократичного соціалізму», що представляє собою підсумок тривалої ідеологічної еволюції соціал-демократичного руху.

Впроваджувати ідеї соціал-демокра­тії та переосмислювати їх необхідно щодня. Хоча основні цінності лиша­ються незмінними, ефективна полі­тика завжди є гнучкою, щоб реагу­вати на змінну ситуації. Особливістю дискусії навколо соціал-демократії є те, що вона постійно змінюється, враховує соціальні трансформації, оцінює ризики та можливості й на­магається скористатися ними. Від інших політичних моделей соціал- демократію відрізняє те, що вона не чіпляється за усталений устрій й не закриває очі на зміни життєвих реа­лій та появу нових викликів.


Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: