перейти на сайт>>

Технологія та організація лікувального туризму в Чехії

ID роботи: 8484
Тип роботи:
Об'єм: 46 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи організації та технології лікувального туризму

1.1 Сутність лікувального туризму та його місце в загальній класифікації туризму

1.2. Тенденції розвитку лікувально-оздоровчого туризму

Розділ 2. Сучасний стан організації та технології впровадження лікувального туризму в Чехії

2.1. Характеристика ресурсного потенціалу Чехії для розвитку лікувального туризму

2.2. Загальна характеристика туристичного підприємства

Розділ 3. Планування нового маршруту лікувального виду туризму в Чехії

3.1. Обґрунтування нового лікувального туру в Чехії

3.2. Технологія формування нового туру

3.3. Розробка заходів по реалізації нового туру

Висновки

Список використаних джерел

ДОДАТКИ



Висновок:

Отже, у першому розділі курсової роботи було розглянуто теоретичні основи організації та технології лікувального туризму. Лікувально-оздоровчий туризм є перспективним видом туристської діяльності, в основі якого покладено створення лікувальної, діагностичної, реабілітаційної, профілактичної, оздоровчої послуги для туриста, котрий перебуває за межами помешкання і переслідує мету відтворення власного здоров’я. Виявлено, що серед технологічних новацій розвитку лікувального-оздоровчого туризму у приморських місцевостях пріоритетними є створення й просування туристського продукту у формі організаційного, інформаційного, освітнього, матеріального, маркетингового забезпечення, а способами - формування та започаткування діяльності мережі комплексних туристсько-рекреаційних модульних систем.

Другий розділ курсової роботи присвячено вивченню сучасного стану організації та технології впровадження лікувального туризму в Чехії.

Чехія - країна, що відрізняється великою кількістю лікувальних вод і мінеральних джерел. Велика частина її бальнеологічних курортів зосереджена в так званому західно-чеському трикутнику. Найпопулярнішими з них є Карлові Вари, Маріанські Лазні та Франтішкови Лазне.

Лікувальні й оздоровчі програми вдало поєднуються з культурними, розважальними та пізнавальними заходами. Чеські курорти проводять музичні фестивалі, пісенні конкурси, курортні бали, аеробік-марафони, виставки-продажі, фольклорні фестивалі.

Сфера туризму дає високий дохід туристичним регіонам Чехії і державі в цілому. Щорічно зростаючий потік туристів стимулює розвиток сфери послуг. Навколо готелів будуються торгові центри, кафе і ресторани, парки розваг.

Природні багатства Чехії, розвинена інфра­структура, культурна та історична спадщина краї­ни, сучасне обладнання медичних установ, висока кваліфікація медперсоналу є факторами успішного розвитку медичного туризму у державі. Чехія вже є авторитетом в галузі медичного туризму. Керівництво країни має амбіційні плани щодо цієї галузі.

У третьому розділі курсової роботи проведено планування нового маршруту лікувального виду туризму в Чехії,

Розробка туристичного продукту - складний і багатоступеневий процес, який включає маркетингові дослідження та аналіз сегментів ринку і конкурентів на ньому, очікуваний споживчий попит, напрямок виїзду, кон’юнктуру туристичного ринку, оцінку реальних витрат на розробку, рекламу і просування туристичного продукту.

Всі підприємства і організації, що беруть участь у комплексному обслуговуванні туристів під час проходження туру, в туристській практиці прийнято називати постачальниками послуг. До основним постачальникам послуг належать транспортні та готельні підприємства, підприємства харчування.

У процесі написання курсової роботи була охарактеризована технологія діяльності туристського підприємства при формуванні нового туру на прикладі туристичного маршруту «Маріанські Лазні - територія здоров’я». Лікувально-оздоровчий тур базується на місцевих природних ресурсах, на базі діючих санаторно-курортних комплексів.

Санаторій BELVEDERE розташований в центрі курортного містечка Маріанські Лазні в безпосередній близькості всесвітньовідомих мінеральних джерел. Готель BELVEDERE належить до одного з найкрасивіших готелів в Маріанські Лазні. Він був відкритий в 1838 р. провідним хірургом монастиря в м. Теплі Тадеашем Клінгер. Спочатку це було 2-х поверховий будинок, яке і отримало назву BELVEDERE. З плином часу готель був значно реконструйований і свій справжній вигляд в класичному стилі придбав в 2000-2001 р. BELVEDERE задовольняє найвищим вимогам своїх гостей, серед яких була і королева Данії.

Просування нового туристичного продукту включає його позиціювання та рекламно-інформаційну підтримку. У процесі реалізації туру «Маріанські Лазні - територія здоров’я» доцільно використовувати комбінований метод збуту, тобто залучати до співпраці інші туристичні агентства, а також проводити рекламну компанію, спрямовану безпосередньо на потенційних клієнтів.


Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: