Як оплатити роботу?




Якщо Ви бажаєте замовити курсову, контрольну, або дипломну роботу:

1. Повідомити тему роботи, її обсяг, бажані терміни виконання та іншу інформацію. Уточнити вартість та деталі замовлення.

2. Внести передплату у розмірі 30-50% та повідомити про суму грошового переказу за телефоном 0(50) 102-29-21 або написавши листа на e-mail: n0501022921@gmail.com

Реквізити для оплати: Приватбанк, картка № 5168755467811366 Сєрокурова Н.В.

3. Після повідомлення про готовність роботи сплатити залишок вартості роботи. Обов’язково зберігайте чек (розрахунково-платіжний документ)

4. Якщо Ви вперше звертаєтеся до послуг нашого центру, або просто бажаєте переконатись у тому, що робота дійсно виконана на належному рівні – ми висилаємо скорочений варіант (або один із розділів роботи) – за домовленістю

5. Готова робота висилається на e-mail замовника після сплати залишку її вартості. Усі подальші доопрацювання безкоштовні)))

 

Якщо Ви бажаєте придбати готову роботу, розміщену на сайті:

1. Замовити роботу  за допомогою форми, яка знаходиться в нижній частині опису роботи, заповнити відповідні поля Ваше ім’я, Ваш e-mail, в полі Замовлення ви можете надати додаткову контактну інформацію або питання до роботи.

2. Якщо Ви бажаєте ознайомитися з роботою, ми можемо вислати її скорочений варіант (або один із розділів роботи) – за домовленістю.

3. Оплатити роботу  та повідомити, за яку саме роботу були переведені гроші за телефоном 0(50) 102-29-21, або написавши листа на e-mail: n0501022921@gmail.com

Реквізити для оплати: Приватбанк, картка № 5168755467811366 Сєрокурова Н.В.

4. Робота висилається на e-mail замовника після 100% оплати її вартості.

Попереджаємо, що на готові роботи, розміщені на сайті, гарантія супроводу та безкоштовного редагування не надається, оскільки такі роботи продаються за зниженими цінами. Роботи, розміщені на сайті, були виконані нашими авторами, усі вони були успішно захищені у різних ВУЗах України, але у кожного викладача свої вимоги та власні уявлення щодо критеріїв оцінки студентських робіт. Якщо Ви бажаєте отримати гарантію безкоштовного доопрацювання краще замовити нову роботу, яка буде виконана у відповідності до поставлених вимог.