Тип роботи:
Об'єм: 45 стор.
Вартiсть: 70 грн.
Змiст:
Вступ
1. Теоретичні положення контролінгу
1.1 Економічна сутність контролінгу як інструменту управління сучасним підприємством
1.2 Місце контролінгу в системі управління сучасним підприємством
1.3. Мета та функції контролінгу
2. ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛІНГУ НА ПІДПРИЄМСТВІ
2.1. Характеристика основних етапів побудови системи контролінгу на підприємстві
2.2. Служба контролінгу та її основні завдання у процесі забезпечення ефективного функціонування підприємства
2.3. Формування інструментарію контролінгу підприємства
3. Шляхи підвищення ефективності використання системи контролінгу на вітчизняних підприємствах
Висновки
Практична частина (варіант 3)
Завдання: на основі фінансової звітності підприємства провести аналіз динаміки та структури валюти балансу, складу та структури активів та пасивів підприємства, згрупувати активи та пасиви підприємства відповідно до рівня їх ліквідності, визначити рівень ліквідності підприємства, розрахувати рівень фінансової стійкості підприємства, проаналізувати рентабельність підприємства, оцінити ділову активність підприємства, проаналізувати показники ринкової активності підприємства, провести аналіз змін фінансових результатів підприємства, що відбулися за звітний період.
Вихідні дані щодо проведення розрахунків
Список використаної літератури
Висновок:
Однією з причин виникнення кризових ситуацій на вітчизняних підприємствах є низький рівень розвитку менеджменту, оскільки некваліфіковані та помилкові дії керівництва призвели більшість підприємств до банкрутства.
Контролінг допомагає передбачити всі можливі несприятливі економічні ситуації та уникнути їх. Фінансовий контролінг зорієнтований на спостереження реалізації фінансових завдань, встановлених системою планових фінансових показників і нормативів; вимірювання рівня відхилення фактичних результатів фінансової діяльності від передбачених; розроблення оперативних управлінських рішень щодо нормалізації фінансової діяльності підприємства відповідно до передбачених завдань і показників; коригування, за потреби, певних завдань і показників фінансового розвитку у зв'язку із зміною зовнішнього фінансового середовища, кон'юнктури фінансового ринку і внутрішніх умов здійснення господарських операцій підприємства.
Контролінг - це сучасна методологія координації управлінської діяльності. Добре встановлена система контролінгу допоможе правильно та вчасно оцінити ситуацію у компанії та запланувати дії з підвищення ефективності її роботи.
Система контролінгу повинна відповідати загальним характеристикам (але впроваджуватися лише після ретельного дослідження підприємства):
це комплекс заходів з оцінки та пошуку оптимальних управлінських рішень, прогнозу майбутніх дій, що здійснюються командою управлінців, а не окремим працівником;
включати систему мотивації менеджменту і персоналу, яка оптимально зіставляє особисті інтереси співробітників з інтересами власника;
постійно поліпшувати організаційну структуру відповідно до змін ринкової кон’юнктури.
Система контролінгу використовує широкий спектр методів та інструментів (як загальних, так і специфічних), що класифікуються за напрямками діяльності підприємства та за терміном дії.
Органічно інтегрована в організаційну структуру підприємства служба контролінгу дозволяє оптимізувати діяльність усіх фінансово-економічних підрозділів і забезпечує підготовку ефективних управлінських рішень, спрямованих на досягнення оперативних і стратегічних цілей підприємства.
В сучасних умовах ринку на вітчизняних підприємствах з'явилась необхідність в удосконаленні управління. Інструментом покращання фінансово-господарської діяльності має стати введення нової складової в системі управління - контролінгу.
Запровадження системи контролінгу на підприємствах дасть змогу підвищити рівень його ліквідності, ділової активності, прибутковості, фінансової стійкості, збільшити ефективність використання всіх видів ресурсів, поліпшити оперативність та якість прийняття управлінських рішень, а отже, і отримати значні конкурентні переваги.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com