Тип роботи:
Об'єм: 54 стор.
Вартiсть: 120 грн.
Змiст:
Вступ
Розділ І. Теоретичні підходи до управління ринковою вартістю підприємства як складової економічного потенціалу
1.1. Поняття та економічна сутність ринкової вартості підприємства
1.2. Характеристика підходів до оцінки ринкової вартості підприємств в сучасних умовах
1.3. Управління ринковою вартістю підприємства
Розділ ІІ. Оцінка ринкової вартості ПАТ «Лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова»
2.1. Загальна фінансово-економічна характеристика ПАТ «Лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова»
2.2. Аналіз емісійної політики ПАТ «Лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова»
2.3. Аналіз ринкової вартості капіталу ПАТ «Лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова»
Розділ ІІІ. Нарощування потенціалу підприємства як шлях збільшення ринкової вартості підприємства
Висновок
Список використаної літератури
Додатки
Висновок:
Успішний розвиток організації – це результат раціонального менеджменту, заснованого на використанні інформації про можливості підприємства. Від можливостей підприємства залежить, наскільки динамічно воно розвиватиметься. Отже, розвиток організації обумовлений наявністю в підприємства відповідного потенціалу. Крім того, діяльність економічного суб'єкта є складною системою, яка формалізується і описується показниками і направлена на підтримку, а частіше – на підвищення потенціалу підприємства.
Потенціал (від латів. potentia – сила, потужність) в широкому сенсі – засоби, запаси, джерела, які є в наявності і можуть бути мобілізовані для досягнення певної мети, здійснення плану, рішення якої-небудь задачі.
Знаючи потенціали організації і маючи можливість оцінити її, дістаємо можливість оцінити конкурентоспроможність організації в цілому. У свою чергу, бути конкурентоспроможним – це одна із стратегічних цілей підприємства. Отже, методика оцінки потенціалу організації може служити одним з інструментів стратегічного управління.
У сучасних розвинутих капіталістичних країнах усе більш популярним стає вартість компанії як критерій ефективності бізнесу. Це пояснюється тим, що, на думку фахівців, висока вартість компанії досягається лише тоді, коли ефективно використовується капітал підприємства, зокрема власний, що дозволяє підвищити інвестиційну привабливість компанії та залучати додаткові фінансові ресурси на більш вигідних умовах.
Питання вартості компанії є досить актуальним й для вітчизняних підприємств. Для розвитку український компаній необхідне залучення додаткових коштів від інвесторів, які, у свою чергу, бажають мати інформацію про її вартість. За відсутності розвинутого фондового ринку, що є індикатором інвестиційної привабливості компанії у західних країнах та показником її ринкової вартості, з'являється потреба в безпосередній оцінці вартості підприємства.
На аналізованому об’єкті ПАТ «Лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова» фінансово-економічні показники в цілому знаходяться в нормальних межах. На особливу увагу заслуговує стан виробничих фондів, які оновлюються щорічно і рівень їх придатності становить на кінець 2011 р. 70 %. Проте через отримання у 2011 році більшістю підприємств негативного фінансового результату показники рентабельності на низькому рівні. Емісійна політика підприємства спрямована на самофінансування, на що вказує коефіцієнт фінансування підприємства. На аналізованому об’єкті власний оборотний капітал в достатньому обсязі є у 2010 році, а у 2011 р. даний показник становить – 253292 тис. грн. Дана тенденція є безумовно негативною, оскільки нестача власних оборотних коштів свідчить про зменшення фінансової самостійності і зниження рівня платоспроможності підприємства, не зважаючи на що, фінансова стійкість у 2011 році залишається на нормальному рівні.
Підприємство протягом 3 років активно нарощувало статутний капітал і спрямовувало кошти на покращення і розширення фінансово-господарської діяльності підприємства.
Однією з наявних проблем є суттєвий брак власних оборотних коштів підприємства. Дану проблему можливо вирішити шляхом емісії акцій, оскільки дане джерело є найбільш дешевим і зручним.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com