перейти на сайт>>

Оптичний та голографічний документ: основні види та особливості

ID роботи: 2248
Тип роботи:
Об'єм: 26 стор.
Вартiсть: 100 грн.


Змiст:

Вступ
Розділ 1. Історично – теоретичний аналіз проблеми досліджень
1.1. Поняття «документ», «оптичний «документ», «голографічний документ»
1.2. Різновиди оптичних та голографічних документів
1.3. Особливості зберігання та використання оптичних і голографічних документів
1.4. Перспективи розвитку оптичних і голографічних документів
Висновки
СПИСОК використаних джерел



Висновок:

Таким чином, у дослідженні всебічно розкриті сутність, ознаки, властивості, структура і класифікація оптичних та голографічних документів за загальними і специфічними ознаками.

До оптичних документів відносяться оптичні диски та відео-диски: компакт - диск, CD-ROM, DVD-диски, rewriteable CD, інші. Найбільш перспективним носієм являється оптичний диск, на який інформація записується та зчитується за допомогою сфокусованого лазерного променя. При цьому формуються мікроскопічні заглиблення або ямки (піти), що утворюють в сукупності спіральні або кільцеві доріжки з записом звуку (оптичні аудіо-диски), зображенням (оптичні відео-диски) або будь-яким текстом. Щільність запису більш 108 біт/см2.

Голограма - документ, що містить зображення, запис та відтворення якого проводиться оптичним способом за допомогою лазерного променя без використання лінз.

З наведених вище характеристик кожного нового штучного носія інформації, можна зробити висновок, що перспективними в майбутньому будуть оптичні диски із записом найрізноманітніших видів інформації, що дозволять створювати нові і нові бази даних інформації для:

швидкого доступу до них (як до вітчизняних, так і до зарубіжних баз даних);

автоматизацію та обробку даних;

швидкого та зручного пошуку потрібного документа;

полегшення відтворення та передачі інформації у часі та просторі;

прискорить донесення нової інформації до реципієнта;

тривалого та надійного зберігання документів.

Особливо важливий розвиток баз даних в інформаційних центрах, таких як, універсальні та спеціалізовані бібліотеки, архіви, музеї. Носії на основі нових матеріальних носіїв дозволять збільшити об’єми використання та зберігання документів.

Для всіх цих видів загальним є єдність інформації і матеріального носія, призначення для використання в соціальній документно-комунікаційній системі з метою передачі, збереження і використання семантичної (логічно зв'язкової) інформації, дискретно зафіксованої на матеріальному носії, що здатний до переміщення в часі й у просторі.

Найбільш широко в своїй роботі "Документознавство" розкрила та охарактеризувала документи на новітніх носіях інформації Кушнаренко Н.Н.

Перспективи розвитку документознавства пов'язані з його перетворенням у більш цілісну систему. Домінуючою тенденцією такого роду стає розширення видового складу документів, посилення вимог до матеріалу носія, знаковій системі, способам запису і відтворення інформації, повноті й оперативності функціонування документної комунікації в суспільстві.

Майбутній розвиток документа пов'язаний з комп'ютеризацією документно-комунікаційної системи, при цьому традиційні види документів збережуться в інформаційному суспільстві поряд з розвитком нетрадиційних носіїв інформації, збагачуючи і доповнюючи один одного.


Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: