перейти на сайт>>

Основи стилістичного синтаксису китайської мови

ID роботи: 6713
Тип роботи:
Об'єм: 33 стор.
Вартiсть: 80 грн.


Змiст:

Вступ

Розділ І

Стилістичний синтаксис китайської мови: загальне поняття

1.1. Стиль як ключове поняття лінгвістики

1.2. Загальна характеристика стилістичного синтаксису  китайської мови

Розділ ІІ

Основні синтаксичні фігури китайської мови та  їх характеристики

2.1. Антитеза, синтаксичний паралелізм та еліпс як засоби підвищення виразності китайської мови

2.2. Особливі прийоми створення емфази. Реприза і трансформація

2.3. Лексико-граматичні засоби утворення  риторичного запитання

Висновок

Список використаної літератури



Висновок:

Курсова робота присвячена аналізу стилістичного синтаксису китайської мови. Дослідження ведеться в рамках  лінгвістики тексту – галузі мовознавства, яка в даний час характеризується активним розвитком. В останні десятиліття текст є об'єктом різнобічного, багатопланового вивчення. Лінгвістичний аспект стимулюється розвитком функціональної стилістики та потребами комунікації, яка відіграє в сучасному суспільстві видатну роль.

Синтаксис як частина граматики описує правила сполучуваності слів та побудови речень, а також включення речень до утворень вищого порядку, таких як над фразова єдність і текст.

Лінгвостилістична система, всі мовні ресурси спираються на синтаксичну будову та способи текстотворення, що сприяють розкриттю стилістичного й комунікативного потенціалу мовних одиниць, їхнього естетичного змісту та експресивної семантики.

У граматичній системі китайської мови синтаксису належить важливе місце. Можна з достатньою підставою говорити про те, що в китайській мові існує примат синтаксису над морфологією.

Таким чином, аналіз стилістичного синтаксису китайської мови демонструє активне використання стилістичних фігур та прийомів експресивного синтаксису. У більшості випадків таке використання дозволяє виконати основне завдання - передати авторський задум не тільки на тематичному, змістовному та ідейному, але й на емоційному та психологічному рівнях.

У китайській мові використовуються стилістичні фігури різних видів: порівняння, паралелізм, антитеза, трансформація, еліпс, подвійрне заперечення, риторичне питання і повтор. Особливо часто використовуються повторення, порівняння, паралелізм, антитеза і уособлення. Риторичне питання використовується значно рідше.

Експресивні синтаксичні конструкції є засобом вираження не лише лінгвістичної категорії експресивності, але й ключових текстових категорій зв’язності та цілісності, а також  персональності.

Отже, синтаксична організація тексту є важливим компонентом стилю. Естетична функція синтактичних конструкцій і стилістичних фігур полягає у розкритті внутрішнього світу людини, вираженні ідейно-емоційної глибини авторської свідомості, людино- та світовідчуття.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: