перейти на сайт>>

Планування і організація діяльності інструментального господарства на підприємстві

ID роботи: 1089
Тип роботи:
Об'єм: 28 стор.
Вартiсть: 90 грн.


Змiст:

Вступ
1. Теоретичні основи планування діяльності інструментального господарства
2. Організаційно–економічна характеристика підприємства
3. Планування діяльності інструментального підприємства
3.1 Визначення планової потреби підприємства в інструменті в натуральному виразі
3.2.1 Планування витратного фонду інструмента
3.2.2 Планування оборотного фонду інструмента
4. Планування виробничої програми інструментального господарства
5. Висновки та пропозиції
Список використаної літератури



Висновок:

Таким чином, інструментальне господарство підприємства – це сукупність спеціальних підрозділів (цехів, відділів, бюро і т.д.), зайнятих проектуванням, придбанням, виготовленням, ремонтом і відновленням інструмента і технологічної оснастки, а також їх обліком, зберіганням та видачею в цехи і на робочі місця.

Передумовами раціональної організації інструментального господарства є класифікація й індексація інструмента і технологічного оснащення, що дозволяють усе різноманіття оснащення звести до єдиної системи угруповання за одним головним чи декількома основними ознаками. У результаті цього переборюються труднощі, пов'язані з організацією обліку, збереження і видачі оснащення, а також з організацією виробництва і придбання його у потрібних кількостях. Правильна організація діяльності інструментального господарства, що включає планування, облік, зберігання, ремонт і відновлення інструмента, неможлива без чіткої класифікації й індексації інструмента.

- Для визначення потреби в оснащенні для ТОВ «Луганський машинобудівний завод імені О.Я. Пархоменка» зроблено розрахунки планової потреби в інструменті.

Розрахувавши витрату універсального різального інструменту за допомогою норм оснащення для цеху отримала 83 штуки, а витрата універсального вимірювального інструменту за нормами витрат інструменту у нашому цеху буде складати 371 штуку.

Внаслідок удосконалення організації виробництва отримали економію витрати інструменту за 2010 рік у розмірі 6460,13 грн., а економічний ефект склав 17666307 грн.


Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: