Тип роботи:
Об'єм: 43 стор.
Вартiсть: 120 грн.
Змiст:
ВСТУП
1. Тарифна система оплати праці та особливості її застосування на сучасних підприємствах
1.1. Соціально-економічна сутність заробітної плати
1.2. Загальна характеристика систем оплати праці
1.3. Особливості тарифної системи оплати праці у сучасних умовах
2 Аналіз діяльності та оплати праці працівників в Рубіжанській ДПІ
2.1 Загальна характеристика діяльності та системи оплати праці в Рубіжанській ДПІ
2.2. Економічні показники діяльності Рубіжанської ДПІ
У табл.2.1 представлена структура і динаміка доходів Рубіжанської ДПІ 2011-2013 рр.
Таблиця 2.1
Структура і динаміка доходів Рубіжанської ДПІ в 2011-2013 р.
2.3. Аналіз системи оплати праці у Рубіжанській ДПІ
3. Шляхи та пропозиції удосконалення тарифної системи оплати праці персоналу Рубіжанської ДПІ
3.1. Проблеми удосконалення тарифної системи оплати праці у Рубіжанській ДПІ
3.2. Шляхи вдосконалення вітчизняної системи оплати праці в Рубіжанській ДПІ
3.2. Визначення матеріальних стимулів для працівників
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА
ДОДАТКИ
Висновок:
У сучасних умовах система оплати праці має для промислового підприємства велике соціально-економічне значення. Для забезпечення її гнучкості на підприємстві доцільно застосовувати стратегічний підхід, що полягає в розробці стратегії формування системи оплати праці, тобто напряму дій, спрямованих на досягнення цілей системи оплати праці щодо забезпечення підприємства персоналом, його збереження та мотивування відповідно до стратегічних завдань підприємства і його ресурсних можливостей.
Правильний вибір стратегії формування системи оплати праці є основою ефективного її функціонування. Досліджено класифікацію факторів, що впливають на вибір стратегії формування системи оплати праці і, зрештою, спричиняють вплив на результативність застосування даної системи. Всю сукупність факторів поділено на зовнішні і внутрішні. Останні, в свою чергу, поділяються на об’єктивні та суб’єктивні.
Під тарифною системою необхідно розуміти систему організаційно-правових норм (тарифів), встановлених в колективних договорах, тарифних угодах і нормативних актах для регулювання заробітної плати груп (категорій) працівників в залежності від складності і умов праці, значущості, інтенсивності, характеру виробництва і природно-кліматичних умов, в котрих працюють підприємства. Як показав проведений аналіз, фонд оплати праці працівників Рубіжанської ДПІ постійно підвищувався в порівняні з попередніми роками. Найбільшу частку фонду заробітної плати складає основна заробітна плата, найменшу заохочення та компенсаційні виплати. При цьому питома вага основної заробітної плати із 52% у 2011 році зменшилась до 51% у 2013 році У 2012 році доля основної зарплати залишалась на рівні 2011 року і складала також 53%. Така динаміка змін свідчить про те, що доля або ж частка основної заробітної плати по відношенню до загального фонду заробітної плати займає стабільно високу питому вагу у структурі заробітної плати працівників податкової служби. Згідно динаміки змін частка заохочень та компенсаційних виплат по відношенню до ФОП також зменшувалась.
Необхідним є суттєве підвищення частки посадового окладу у загальній заробітній платі державних службовців. Частково це забезпечується шляхом включення до посадового окладу всіх надбавок, доплат і премій, які існують сьогодні, за винятком доплати за вислугу років.
Розміри посадових окладів слід встановлювати залежно від рангу, який має давати право працювати на відповідних посадах. Розміри преміювання доцільно пов’язати з чіткими методами оцінки ефективності роботи підрозділів та рейтингом працівників, а також співвіднести із профіцитом бюджету та економією фонду оплати праці.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com