Тип роботи:
Об'єм: 28 стор.
Вартiсть: 80 грн.
Змiст:
Вступ
1. Коротка характеристика об'єкту у цілому і підрозділів, де проводилася практика
2. аналіз організаційно-правової, правоохоронної діяльності
3. Звіт про вивчені напрями, форми і методи роботи співробітників юридичного відділу, їх взаємодію зі співробітниками інших підрозділів, правоохоронними органами
4. Статистичний аналіз діяльності юридичного відділу
Висновки
Список використаних джерел
Додатки
Висновок:
Під час проходження практики в ДПІ у Слов'яносербському районі Луганської області я за допомогою працівників юридичного відділу оволоділа сучасними методами, формами організації праці в галузі податкового права, закріпила і поглибили теоретичні знання, навчилася застосувати знання у практичній діяльності та набула досвіду роботи в ДПІ у Слов'яносербському районі Луганської області.
Основні функції відділу: правове забезпечення діяльності державної податкової інспекції.
Основні завдання юридичного відділу:
- супроводження актуальних та резонансних справ у судах;
- правова експертиза нормативно-правових актів;
- представництво інтересів у судах та організація позовної роботи;
- правове забезпечення договірної, претензійної роботи та розгляду звернень.
Відносини у сфері оподаткування є невід'ємною та провідною частиною фінансового права, оскільки виникають у процесі і зумовлені діяльністю держави по планомірному формуванню цих централізованих та децентралізованих грошових фондів.
Інститут податкового права - це складна сукупність фінансово-правових норм, які встановлюють права і обов'язки держави та платників податків, порядок погашення податкових зобов'язань, процес податкового контролю та застосування мір відповідальності, регулюють громадське відношення до встановлення, збирання і стягнення податкових платежів.
Інститут податкового права регулює систему правовідносин, яка визначає предмет податкового права і характеризується рядом ознак, які виділяють предмет податкового права в окрему категорію:
— державно-владний характер податкових правовідносин,
— їх матеріально-грошовий еквівалент,
— виражена у фіскальній функції однобічна направленість фінансових ресурсів.
Державно-владний характер податкових правовідносин носить безумовний та обов'язковий порядок їх виконання. Держава наділяє компетентні органи владними повноваженнями і контролює надходження грошових коштів до бюджету.
Матеріально-грошовий еквівалент полягає в тому, що будь-якій державі для виконання своїх функцій необхідні фонди грошових коштів. Одним із джерел цих фінансових ресурсів є кошти, які уряд збирає з фізичних та юридичних осіб.
Якщо предмет фінансового права охоплює відносини, пов'язані з різнобічним рухом грошових ресурсів, то податкове право виділяє тільки відносини по однонаправленому руху грошових коштів знизу вгору - від платників до бюджетів у формі податків та зборів. Процес перерозподілу і використання державних фінансових ресурсів не є предметом податкового права.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com