перейти на сайт>>

Слідчо-оперативні групи як форма взаємодії слідчого з органами дізнання під час розслідування злочину (за новим КПК 2012 р.)

ID роботи: 5579
Тип роботи:
Об'єм: 29 стор.
Вартiсть: 120 грн.


Змiст:

Вступ

1. Поняття та сутність слідчо-оперативної групи

2. Нормативно-правові основи розслідування злочинів слідчо-оперативною групою

3. Організаційно-правові засади розслідування злочинів слідчо-оперативною групою

Висновок

Список літератури



Висновок:

Поєднання слідчих дій з оперативно-розшуковими заходами має важливе значення для розслідування кримінальних справ, для якості проведення слідчих дій і нарешті для надання доказової інформації для справедливого вирішення справи.

Під час розслідування та розкриття злочинів поєднання зусиль слідчих підрозділів та інших підрозділів органів внутрішніх справ називають взаємодією. Як поняття і як вид діяльності взаємодія застосовується в правоохоронній діяльності та регулюється Законами та наказами МВС України такими як Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність», Наказ МВС України від31.03.2008 року № 160 «Про організацію діяльності органів досудового слідства системи Міністерства органів внутрішніх справ України», Наказ МВС України від 7.09.2005 року № 777 «Про затвердження Інструкції з організації взаємодії органів досудового слідства з оперативними підрозділами органів внутрішніх справ України на стадіях документування злочинних дій, реалізації оперативних матеріалів, розслідування кримінальної справи та її розгляду в суді» тощо.

Правові   засоби планування представляють собою підсистему розсліду­вання злочинів, які, в свою чергу, належать до правових інструментів ОВС України, а остан­ні – загальних юридичних. Дані засоби пред­ставлені у вигляді правових норм переважно підзаконних актів МВС України (постанови та інструкції), проте до них можна віднести й окремі диспозиції норм Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів (ви­значення обставин, що підлягають доказуван­ню, строків).

Наведене дозволяє сформулювати поняття взаємодії слідчого з оперативними підрозділами при розслідуванні злочинів як елемента організації розслідування, що полягає в узгодженому визна­ченні та здійсненні слідчих дій, оперативно-розшукових та інших за­ходів під керівництвом слідчого з метою ефективного вирішення за­вдань кримінального судочинства.

Взаємодія у сфері протидії злочинності на практиці складна й багатогранна. Крім єдиної цілі, яка є головною в організації взає­модії, необхідно враховувати і ряд інших критеріїв: характер зв’язків слідчих, оперативних та інших підрозділів між собою; строки здійснення спільних заходів; функції взаємодіючих слідчих і оперативних підрозділів; стосунок до системи органів, здійснюю­чих оперативно-розшукову діяльність; ступінь конспірації; етапи здійснення спільних слідчих та оперативно-розшукових заходів; суб’єкти взаємодії; форми взаємного інформаційного обміну.


Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: