Тип роботи:
Змiст:
Вступ
1. Організаційна структура та функції Державної податкової адміністрації (інспекції)
2. Суб’єкти оподаткування: вимоги і чисельний склад за територіальною, галузевою ознакою та податковими платежами, що сплачуються
3. Аналіз складу та структури податкових надходжень до Державної податкової інспекції
3.1 Загальний огляд
3.2 Оцінка ефективності прямого оподаткування
3.3 Дослідження доцільності і оптимальності непрямого оподаткування
3.4. Аналіз місцевого оподаткування
4. Спрощена система оподаткування: сутність, особливості та результати впровадження
5. Організація і виконання податкового планування
6. Особливості проведення контрольної роботи Державною податковою інспекцією
7. Інформаційне забезпечення функціонування Державної податкової служби
ОПЗ-програмне забезпечення
8. Охорона праці в Державній податковій службі
8. Оподаткування прибутку підприємства і його вплив на регулювання дохідної частини бюджету усіх рівнів
Висновок
Список літератури
Додатки
Висновок:
Збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів у країнах із ринковою економікою відбувається як через удосконалення системи оподаткування та механізмів адміністрування податків, так і через створення сприятливого середовища платникам податків з метою стимулювання легальної їх діяльності, своєчасного та в повному обсязі розрахунку з державою щодо податкових платежів.
Основою податкової роботи є законодавче регламентування встановлення і справляння податків, оскільки податкові відносини існують і розвиваються тільки на підставі прийнятих відповідних законів. Без наявності таких законів або в умовах їх нечіткої визначеності податкова робота втрачає орієнтири і всі питання оподаткування вирішуються виконавчою владою довільно. Значення чіткого законодавчого регламентування податкових відносин легко показати на зворотному – в умовах недосконалості законодавчих актів з питань оподаткування спостерігається як безвідповідальність платників, так і неорганізованість податкової служби.
Проведений аналіз податкових надходжень до Ленінської МДПІ, зменшення податкових надходжень у 2010 році свідчить про зниження фіскальної ефективності податків, зменшення рівня офіційних доходів населення, реорганізація системи соціального забезпечення населення та механізму визначення і сплати внесків на загальнодержавне соціальне страхування; недостатня ефективність адміністрування.
У цілому, основне очікування від прийняття Податкового кодексу України є виправданим, урегулювання відносин, пов’язаних з оподаткуванням, частково вирішено.
Позитивним моментом у роботі податківців є збереження контингенту платників податків. Усупереч прогнозам щодо скорочення кількості платників податків із запровадженням норм Податкового кодексу, підприємливих людей у регіоні зменшилося лише на 4%. З початку 2010 року і початком дії Податкового кодексу деякі підприємці, до кінця не розібравшись у нових нормах кодексу, припинили свою діяльність. У подальшому забезпечення стабільного виконання поставлених завдань щодо наповнення бюджетів усіх рівнів зупинило таку тенденцію.
Ленінська МДПІ зробила ставку на обізнаного і поінформованого платника податків, які становлять надійну опору бюджету.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com