Тип роботи:
Об'єм: 70 стор.
Вартiсть: 100 грн.
Змiст:
ВСТУП
1. ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ЗЕРНА В СТОВ «ВОЄВОДСЬКЕ»
1.1 Правові засади аналізу ефективності виробництва і реалізації зерна на підприємстві
1.2 Теоретичні основи аналізу ефективності виробництва і реалізації зерна
1.3. Методологічні аспекти аналізу ефективності виробництва і реалізації зерна
2. ОРГАНІЗАЦІЯ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ЗЕРНА В СТОВ «ВОЄВОДСЬКЕ» ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2.1 Фінансово-економічна характеристика СТОВ «Воєводське»
2.2 Організація аналізу ефективності виробництва і реалізації зерна в СТОВ «Воєводське»
2.3 Факторний аналіз прибутку від реалізації продукції зерна
2.4 Факторний аналіз змін об’ємів виробництва і реалізації зерна
2.5 Організація аналізу собівартості зерна
2.6 Організація аналізу реалізаційних цін підприємства
3. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ РОСЛИННИЦТВА НА СТОВ «ВОЄВОДСЬКЕ"
3.1 Збільшення фінансового результату від реалізації за рахунок збільшення кількості виробленого зерна
3.2 Збільшення фінансового результату від реалізації зерна
ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Висновок:
Стратегічне значення зернового господарства України в розвитку національної економіки країни, його провідна роль в забезпеченні продовольчої безпеки країни вимагають здійснення системи організаційно-економічних і технико-технологічніх заходів, направлених на нарощування виробництва зерна і підвищення його якості, створення реальних умов розвитку і виходу на світовий продовольчий ринок.
Провівши економічний аналіз зернових культур на підприємстві СТОВ «Воєводське» отримали наступні результати: підприємство отримує найбільшу виручку від виробництва зернових культур 62%. Але при виробництві цієї продукції підприємство понесло незначні збитки у вигляді зниження рівня валового та чистого прибутку, це було визвано кількома факторами: значним зниженням ціни реалізації одиниці продукції та ростом собівартості. Отже, з цього аналізу підприємству потрібно шукати резерви для зниження собівартості, а також ринки збуту, на яких ціна зернових культур відповідала якості та була стабільною.
Проведений економічний аналіз виробництва зерна в СТОВ «Воєводське» та його ефективності, а також узагальнена інформація з літературних джерел дозволяють надати наступні рекомендації щодо підвищення економічної ефективності виробництва зерна в господарстві.
- Основним шляхом підвищення економічної ефективності виробництва зерна є його всебічна інтенсифікація на основі внесення оптимальної кількості добрив, виконання всіх агротехнічних заходів в оптимальні строки та ін. Це має дуже велике значення і може забезпечити найбільш повне використання потенційних можливостей високоврожайних сортів і гібридів зернових культур.
- Виведення і впровадження у виробництво високоврожайних сортів і гібридів, або розширення їх посівів.
- Комплексна механізація виробництва зерна. Вона є основою впровадження інтенсивних та індустріальних технологій вирощування зернових культур і забезпечує зростання продуктивності праці на виробництві зерна, що є особливо актуальним питанням для СТОВ.
- 3більшення обсягу виробничих витрат задля виконання вищеописаних заходів.
- Поліпшення якості зерна, особливо за рахунок вирощування сильних і твердих сортів пшениці з високим вмістом білка.
- Впровадження нових форм організації і стимулювання праці.
Комплексне впровадження всіх цих заходів підвищить економічну ефективність виробництва зерна і виведе його на більш прибутковий рівень.
Перспективи розвитку основної ланки агропромислового комплексу – зернового господарства – окреслюються тими заходами, що будуть негайно застосовані щодо поліпшення загального стану фінансування та забезпечення необхідною сировиною та транспортними засобами даного сектору сільського господарства країни.
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗУВАТИ АВТОРА РОБОТИ - ВІКТОРІЯ
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com