перейти на сайт>>

Судове слідство – центральна стадія кримінального судочинства (за КПК 2012 року)

ID роботи: 6578
Тип роботи:
Об'єм: 35 стор.
Вартiсть: 80 грн.


Змiст:

Вступ

Розділ 1. Судове слідство та його значення у кримінальному судочинстві

1.1. Поняття та сутність стадій кримінального процесу

1.2. Сутність та значення судового слідства як центральної стадії кримінального судочинства

Розділ 2. Система стадій судового слідства в кримінальному провадженні

2.1. Характеристика підготовчої частини судового засідання (судового розгляду)

2.2. Судове слідство як стадія  встановлення фактичних обставин вчиненого злочину

Розділ 3. Проблеми регулювання судового слідства як  центральної стадії кримінального судочинства у КПК України та напрямки їх вирішення

Висновок

Література



Висновок:

Загальновідомо, що кримінальне провадження є процесом системним, послідовним, проходить за відповідними стадіями та суворо регламентований законом. Чітке й неухильне додержання процесуальної форми, зокрема й судом при здійсненні своїх повноважень, є гарантією дотримання прав людини в кримінальному судочинстві. Поглиблення правового регулювання кримінального провадження і відповідно вдосконалення процесуальної форми логічно зумовлює структурування самої стадії судового розгляду на певні етапи (частини).

Новий КПК, як вже не одноразово зазначали попередні виступаючі, визнаний міжнародними експертами, науковими практиками є законом, що має забезпечити реалізацію демократичних засад кримінального провадження порядку судового розгляду,  реалізувати можливість прийняття судом у розумні строки законного, обґрунтованого та справедливого рішення.

Судове слідство - центральна частина судового розгляду, у якій суд в умовах найбільш повного здійснення принципів кримінального процесу досліджує всі наявні докази з метою встановлення фактичних обставин справи.

Судовий розгляд кримінальних справ займає в системі правоохоронної діяльності важливе місце. Воно є заключним актом оцінки державних результатів розслідування і покарання злочинців. Усунення й виправлення помилок, недоліків і недоглядів досудового розслідування можливо за умови високопрофесійної судової діяльності, яка немислима без широкого застосування криміналістичних засобів і методів. Підвищення якості судового слідства може здійснюватися шляхом послідовного вдосконалення судової тактики, судової методики розгляду різних категорій кримінальних справ. Суддя повинен постійно використовувати засоби та методи криміналістики в організації судового процесу, дослідженні доказів.

Отже, стадія судового розгляду в кримінальному провадженні має декілька етапів (частин). При цьому відповідно до КПК можна чітко виділити (і що не становить особливих труднощів при аналізі відповідних норм КПК) такі етапи, як: судові дебати (ст. 364 КПК); останнє слово обвинуваченого - ст. 365 КПК; ухвалення та проголошення судового рішення (ст. ст. 366, 367, 368, 375, 376 та ін. КПК).


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: