перейти на сайт>>

Соціологія, МАУП, кросворди

ID роботи: 8697
Тип роботи:
Вартiсть: 40 грн.


Змiст:

КРОСВОРД 
По горизонталі 
1. Сукупність людей, що об’єднані тривкими соціальними зв’язками і відносинами, яка виступає об’єктом соціології 
3. Кому належить визначення: «Соціологія – це наука, яка вивчає поведінку людей, що живуть в середовищі себе подібних?» 
4. Яка функція соціології передбачає збирання, систематизацію та нагромадження соціологічної інформації, одержаної в результаті проведення досліджень? 
6. функція соціології, що передбачає концентрацію, пояснення, поповнення та збагачення існуючого соціологічного знання, розробку концепцій, теорій на основі дослідження соціальної дійсності. 
8. Дослідження основних показників суспільного розвитку, якісних характеристик, які визначають певні соціальні типи населення. 
9. …… соціології – це соціальні зв’язки, соціальні відносини, соціальна структура, соціальні системи, соціальні функції, тобто все соціальне. 
По вертикалі 
Функція соціології, яка засвідчує її здатність до вироблення науково обґрунтованих прогнозів про тенденції розвитку соціальних процесів та явищ. 
Наука про суспільство. 
Соціологія культури – це … теорія. 
Функція соціологічного знання, що передбачає систематизацію, опис, нагромадження дослідницького матеріалу у вигляді аналітичних записок, звітів, статей, книг. 

КРОСВОРД 
По горизонталі 
1. Перша наука із класифікації наук О.Контом 
5. Автор теорії соціальної структуризації. 
6. Умисне позбавлення себе життя, одна з форм відхилення поведінки. 
7. … Сорокін (1889-1968). 
8. Німецький соціолог, філософ і історик, основоположник розуміючої соціології й теорії соціальної дії. 
9. Об’єднання в одне ціле. 
По вертикалі 
1. Один із типів особистостей за характером їх пристосованості до соціального оточення у праці «Польський селянин у Європі та Америці». 
2. Американський соціолог і психолог, засновник Чиказької 
школи. 
3. Вид ресурсів за Е.Гідденс. 
4. Представник географічного детермінізму. 

КРОСВОРД 
По горизонталі 
2. Український історіософ, професор Ніжинського історико-філологічного інституту; вважав соціологію і психологію науками про над органічні явища; основна ідея – ідея розвитку; виділив 4 підрозділи соціології. 
3. Український публіцист-емігрант, дав соціолого-синтетичні визначення права на духовні й матеріальні надбання на рідних землях і на збереження власної ідентичності й духовних цінностей на еміграції. 
4. Політичний діяч, письменник, автор першої Конституції України (1710) на основі ідеї демократичного ладу, української державності. 
5. Громадський і політичний діяч, історик, соціолог. Створив у Відні Український соціологічний інститут, автор праці «Початки громадянства (генетична соціологія)» (1921). 
6. Український фізіолог, досліджував біологічні, фізіологічні, логічні, рефлектологічні аспекти суспільного життя, заклав початки «соціофізіології». 
7. Український історик, етнограф, соціолог, політичний діяч; вважав соціологію наукою про організацію й еволюцію суспільства, розвинув вчення про прогрес і солідарність. 
По вертикалі 
1. Політичний діяч доби Центральної Ради, соціолог; в листопаді 1924 р. Заснував у Празі Український інститут громадознавства. 
2. Філософ, критик позитивізму О.Конта, висунув концепцію зближення науки й релігії, професор Київського університету в 1851 – 1886 рр. 
6. Економіст, соціолог, досліджував форми організації первісного суспільства, вказував на вплив економічного фактора в розвитку суспільного життя. 

КРОСВОРД 
По горизонталі 
1. В якому суспільстві індивіди керуються традиційними цінностями, будучи обмеженими у виборі, змушені діяти згідно з традиціями? 
2. Суспільство, в якому існує поділ на основні класи. 
3. Галузь відносин між соціальними суб’єктами (класами, соціальними групами, національними спільнотами державами) щодо здійснення політичної влади. 
4. Сукупність усіх засобів взаємодії та форм об’єднання людей, що склалися історично, мають спільну територію, загальні культурні цінності та соціальні норми. 
6. Цілісне утворення, яке має свою внутрішню структуру, структурні елементи та зв’язки. 
По вертикалі 
1. Суспільство, яке не допускає інших форм власності, крім державної, іншої ідеології, крім комуністичної. 
3. Такі суспільства виникають наприкінці ХVІІІст. З появою промислового виробництва, розвитку системи державного управління. 
5. Угрупування людей на основі нерівного становища щодо основних соціальних ресурсів, які визначають їхні життєві шанси, соціальні можливості спільно діяти. 

КРОСВОРД 
По горизонталі 
1. Здійснюване власником або делеговане ним іншим економічним суб’єктам право прийняття управлінських рішень з приводу функціонування й реалізації об’єкта власності. 
3. Соціологічна категорія, яка охоплює підсистеми суспільних відносин (економічних, соціальних, правових, психологічних), які прямо та опосередковано стосуються привласнення матеріальних і духовних благ. 
4. «Соціальні …» - процес виникнення нових явищ, структур, характеристик у різних соціальних системах і підсистемах під час їх взаємодії. 
По вертикалі 
2. «Економічна …» - система соціальних дій, пов’язана з використанням різних за функціями і призначенням економічних цінностей (ресурсів) та зорієнтована на одержання користі (вигоди, винагороди, прибутку) від їх обігу. 
5. «Соціальний …» - послідовна зміна станів у соціальних системах, соціальних інститутах та організаціях, соціальні зміни в динаміці. 

КРОСВОРД 
По горизонталі 
1. Один з методів соціології. 
3. Уточнення змісту аналізованих понять. 
6. Обґрунтоване припущення про структуру, механізми функціонування й розвитку досліджуваного об’єкта. 
7. Метод «снігового …» - один з видів вибірки. 
9. Вид спостереження, коли спостерігач стає повноправним учасником групи, яку він спостерігає. 
По вертикалі 
1. Схематичне зображення реакції досліджуваних один на одного при відповідях на соціометричний критерій. 
2. «… атака» - один з видів експертного опитування. 
4. Метод опитування в соціології. 
5. Здатність методу вимірювати саме ту властивість об’єкта, яка має бути виміряна. 
8. ... – аналіз - формалізований спосіб інтерпретації текстів.




НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: