Тип роботи:
Об'єм: 70 стор.
Вартiсть: 150 грн.
Змiст:
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. Економічна сутність організації обліку, аналізу, аудиту товарів
1.1. Теоретичні основи обліку товарів
1.2. Нормативно-інструктивне та літературне забезпечення теми дослідження
1.2. Законодавчо-нормативні основи обліку товарів
РОЗДІЛ 2. Облік товарів на підприємстві
2.1. Первинний облік руху товарів
2.2. Синтетичний та аналітичний облік руху товарів
2.3. Особливості автоматизованого обліку товарообігу в сучасних умовах
РОЗДІЛ 3. Аналіз товарів на підприємстві
3.1. Основи організації економічного аналізу товарів в системі управління господарюючих суб’єктів
3.2. Форми і методи організації аналітичної роботи та оформлення результатів аналізу товарів
РОЗДІЛ 4. Аудит товарів на підприємстві
4.1. Організація зовнішнього та внутрішнього аудиту товарів
4.2. Оформлення результатів аудиту товарів
Висновки і пропозиції
Список використаних джерел
Додатки
Висновок:
Товарні операції для торговельного підприємства є основною статтею оборотних коштів, за рахунок яких у процесі торговельної діяльності (обігу) підприємство отримує прибутки, які є метою та основою життєдіяльності будь-якого підприємства, тож оперативний та достовірний їх облік та аналіз на підприємстві є невід’ємною частиною управління підприємством, без якого неможливе досягнення цілей підприємства.
Облік процесу реалізації в торгівлі в даній роботі вивчений на прикладі і по фактичним даним ТОВ «Епіцентр К».
Бухгалтерський облік на ТОВ «Епіцентр К» здійснюється з дотриманням єдиних методологічних принципів, встановлених Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, а також інших законодавчих і нормативних актів щодо ведення бухгалтерського обліку і складання звітності.
Методологія обліку товарів визначена Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси». Зокрема, П(С)БО 9 «Запаси» визначає методологічні засади формування у бухгалтерському обліку інформації про запаси і розкриття її у фінансовій звітності.
Відповідно до сучасних підходів до організації бухгалтерського обліку і звітності розроблені і затверджені новий План рахунків та Інструкція № 291.
Облік товарів здійснюється на підставі П(С)БО 9, згідно з пунктом 6 якого товари - це матеріальні цінності, що придбані (отримані) і утримуються підприємством у цілях подальшого продажу.
Первинний облік товарів ведеться в накладних, рахунках, податкових накладних. Аналітичний облік ведеться за кожним видом товару в картках складського обліку. Для синтетичного обліку використовується рахунок 28 «Товари» із застосуванням субрахунків: 281 «Товари на складі»; 282 «Товари в торгівлі»; 283 «Товари на комісії»; 284 «Тара під товарами»; 285 «Торговельна націнка».
По дебету субрахунків 281 - 284 відображається збільшення кількості товарів та їх вартості, по кредиту - зменшення. Прибуткуються товари відповідно до нової системи бухгалтерського обліку за первісною вартістю, у той час як раніше оприбуткування здійснювалося за купівельною вартістю.
У курсовій роботі були також вирішені такі основні завдання стосовно проведення господарських операцій з обліку товарів:
– розкриті теоретичні основи організації аудиторської перевірки товарів;
– складено робочі документи аудитора з перевірки товарів;
– складено аудиторський звіт за результатами розгляду аудиту товарів.
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com