Тип роботи:
Об'єм: 34 стор.
Вартiсть: 120 грн.
Змiст:
Вступ
Розділ І. Науково – теоретичні основи дослідження пляжного туризму
1.1. Теоретичні засади вивчення пляжного туризму
1.2. Аналіз основних наукових праць з проблеми дослідження пляжного туризму
Розділ ІІ. Аналіз сучасного стану туристичної сфери Одеської області
2.1 Оцінка туристично-рекреаційного потенціалу Одеської області
2.2Сучасний стан туристичної галузі в Одеській області
Розділ ІІІ. Перспективи розвитку туристичної сфери Одеської області
3.1 Перспективні центри розвитку пляжного туризму в Одеській області
3.2 Пропозиції заходів щодо розвитку туристичної галузі Одеської області
Висновки та пропозиції
Список використаних джерел
Додатки
Висновок:
Пляжний відпочинок завжди має масу незаперечних переваг і носить сезонний характер.
Одеський регіон має великий потенціал у подальшому розвитку. Цьому сприяла низка факторів: географічне положення відносно основних споживачів послуг, а також наявність туристських ресурсів. Одеський регіон ще не достатньо розвинений, оскільки його географічне положення є віддаленим від основних споживачів послуг розвинених країн. Однак розвиток авіатранспорту та зниження цін на транспорт, дешевизна туристських послуг у країнах регіону, унікальність ресурсів сприяють розвитку купально-пляжного туризму в Одеському регіоні.
Головна особливість географічного положення Одеського регіону – це його приморське й прикордонне положення, що забезпечує широкі можливості для відпочинку та туризму, міжнародної співпраці, виходу до світових туристичних потоків і залучення іноземних туристів до України та Одеського регіону. Широкий вихід до Азово-Чорноморського басейну, до магістральних річкових шляхів Дунаю, Дністра, Дніпра, Дону визначає значні переваги для організації туристичних маршрутів.
Одеський регіон має значний рекреаційний потенціал, представлений природно-бальнеологічними ресурсами, історико-культурними та історико-етнографічними пам’ятками, природно-заповідними територіями.
До природних лікувальних ресурсів Одеського регіону відносяться клімат, мінеральні води, лікувальні грязі і ропа лиманів, морське узбережжя, пляжі і морська вода. Поєднання морського і степового клімату, велика кількість сонячних днів, морські пляжі – все це щорік залучає до Одеського регіону відпочиваючих.
Вивчаючи пляжне господарство курортного міста на прикладі м. Одеси, нами визначено, що відбувається поступова сегментація пляжів відповідно до категорії споживачів. Найбільш низькі показники інфраструктурного забезпечення мають пляжі «Рів’єра» та «Золотий берег». У той же час наявність об’єктів ресторанного та готельного господарства поряд з пляжами «Аркадія», «Ланжерон», «Лузанівка», розташування поряд з транспортною розв’язкою та центром міста сприяли їх значному навантаженню відпочиваючими та створює проблеми перевантаження у сезон активної рекреації. Крім цього, виникає необхідність компонентної оцінки пляжів міста, проведення їх до маркетингового позиціонування. Необхідність планування пляжних зон міста сприятиме удосконаленню управлінських рішень щодо збереження рекреаційної цінності пляжів, приведенню пляжних зон до вимог, зазначених у стандартах відповідно до пляжних територій. У процесі формування спільних дій учасниками мають бути як комунальні підприємства міста (пляжі), приватні власники (орендарі пляжів), власники закладів гостинності (ресторанного та готельного господарства), розваг, так і місцева влада, яка має забезпечувати безпечні умови для відвідування пляжів та їх прибутковості для забезпечення компенсації відновлення пляжів у несезонний період (намив пляжів, відновлення інфраструктури тощо).
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com