


Змiст:
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. Формування структури сталі в процесі термічної обробки
1.1. Сутність процесів відпалу, загартування і відпускання сталі
1.2. Формування структури і властивостей сталі
РОЗДІЛ 2. Методи дослідження впливу термічної обробки
2.1. Зразки і режими термічної обробки
2.2. Методика визначення твердості
2.3. Мікроскопічний аналіз
РОЗДІЛ 3. Вплив термічної обробки на структуру і властивості сталі
3.1. Вплив відпалу і загартування на структуру
і твердість сталі
3.2. Вплив температури і тривалості відпускання на структуру і твердість сталі
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА
Висновок:
Термічна обробка є важливим етапом технологічного процесу виготовлення деталей і використовується для:
- поліпшення оброблюваності матеріалів тиском або різанням;
- формування технічних, електричних, магнітних та інших властивостей, що забезпечують задані експлуатаційні властивості деталей;
- зняття внутрішніх напружень у матеріалі деталей і заготовок, що виникають при попередній обробці тиском, литтям, зварюванням та різанням і викликають небажані зміни властивостей, форми і розміри деталей при їх експлуатації.
Сталь – основний металевий матеріал промисловості. У даній роботі я розглянув формування структури сталі в процесі термічної обробки, методику дослідження впливу термічної обробки на сталь, розглянув завдання щодо впливу термічної обробки на структуру і властивості сталі.
Основними видами термічної обробки є: відпал, нормалізація, гарт, відпустка, старіння. Вибір того чи іншого способу термічної обробки залежить від складу металу і сплаву і тих властивостей які хочемо отримати, на підставі аналізу діаграм стану. Також необхідно враховувати динаміку змін структури матеріалів.
Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com