перейти на сайт>>

Девіації: їх класифікація та суспільна роль

ID роботи: 438
Тип роботи:
Об'єм: 30 стор.
Вартiсть: 40 грн.


Змiст:

Вступ
1. Девіації як суспільний феномен
1.1 Визначення девіації в межах різних наук
1.2 Класифікація девіацій
2. Суспільна роль девіацій: соціологічний аналіз
2.1 Характеристика девіаційних груп населення (алкоголіки, п’яниці и т.д.)
2.2 Поширеність девіантних форм поведінки у сучасній Україні
Висновок
Використана літератураВисновок:

Отже, з викладеного зробимо такі висновки даного дослідження і окреслимо перспективи подальших розвідок.

1. Негативні прояви соціальних девіацій значною мірою визначаються системою виховання, яка прийнята в суспільстві, законодавством щодо дотримання принципів і норм виховання, системою державних заходів щодо подолання соціальних девіацій. Відповідальність за це рівною мірою лягає на батьків і державу, особливо в умовах неповної визначеності норм соціальної відповідальності за неналежне виховання.

2. В умовах трансформаційних процесів та побудови ринкових відносин поширилася загрозливі явища деформацій у системі виховання.

Виокремлено три категорії батьків, які в силу власної девіантної поведінки, великої зайнятості чи егоїзму позбавляють дітей опікування, уваги та прикладів позитивного наслідування.

3. На різних рівнях управління потрібна комплексна, виважена система дій щодо превентивних, запобіжних, виправних і регулювальних заходів щодо зменшення негативних наслідків девіантної поведінки.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: