перейти на сайт>>

Задачі з трудового права (ХНУ ФДН)

ID роботи: 8830
Тип роботи:
Об'єм: 3 стор.
Вартiсть: 30 грн.


Змiст:

1. З метою термінового ремонту міської каналізаційної системи, яка унаслідок аварії потребувала негайного втручання, слюсар хлібозаводу Зорін розпорядженням заступника голови міської адміністрації, яке було погоджене з керівником заводу, був переведений строком на 10 днів для ліквідації аварії.

Оскільки аварійні роботи тривали понад 10 днів виникла необхідність продовження терміну переведення ще на 5 днів. Зорін заперечував проти продовження терміну переведення, мотивуючи це тим, що аварія та її наслідки фактично ліквідовані, а залишились лише налагоджувальні роботи і тому виробнича потреба для переведення відсутня. Він вважав, що подальше його перебування у розпорядженні міської комунальної служби можливе тільки за його згоди. Незважаючи на заперечення Зоріна, термін його переведення було продовжено ще на 5 днів. Останній до роботи не приступив, а повернувся на хлібозавод.

Наведіть Ваші аргументи щодо можливості застосування в цьому випадку ст. 33 КЗпП України.

 

2. У жовтні столяр Хмельницького ВО “Карпати” Васильків відповідно до наказу директора одержав 10-денну відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з сімейними обставинами. Відпустка була надана з умовою, що Васильків відпрацює її у післяробочий час. За домовленістю з адміністрацією Васильків відпрацьовував відпустку після робочої зміни та у вихідні дні листопада. 7 і 8 листопада він теж працював у рахунок відпустки. 20 листопада Васильків звернувся в бухгалтерію об’єднання з вимогою оплатити йому робочі дні 7 і 8 листопада як святкові, а всі інші дні, коли він працював після робочої зміни, як надурочні.

Чи законна вимога Васильківа? Яке законодавство регулює ці питання?Висновок:

Виконуємо на замовлення будь-які розрахункові чи теоретичні контрольні, курсові та дипломні роботи для студентів Хмельницького Національного Університету (у т.ч. для дистанційної форми навчання). Гарантуємо супровід до заліку) Досвід роботи – 12 років. Тел.: 050-102-29-21, 093-826-45-66, 096-943-16-46, natvik78@yandex.ru


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: