перейти на сайт>>

Контрольна робота з права

ID роботи: 3473
Тип роботи:
Об'єм: 17 стор.
Вартiсть: 40 грн.


Змiст:

1. Система трудового права і система курсу "Трудове право України".

2. Зміст колективного договору. Зобов'язальні, нормативні та інформативні умови.

3. Спеціальна дисциплінарна відповідальність окремих категорій працівників

4. Загальна характеристика обмеженої матеріальної відповідальності

Задача 1

Через відсутність готівки і невиплату у зв'язку з цим більше двох місяців зарплати працівникам профком лікеро-горілчаного заводу звернувся до адміністрації з пропозицією провести виплату зарплати в натуральному вигляді, продукцією заводу.
Адміністрація не заперечувала проти такої пропозиції, враховуючи, що аналогічна практика існує на багатьох підприємствах. Але при цьому наполягала на укладенні з профкомом додаткової угоди, як додатку до колективного договору, в якій обумовити умови і порядок розрахунків з працівниками продукцією заводу замість зарплати грошовими знаками.
Не дочекавшись укладення такої угоди бухгалтерія заводу провела розрахунки і доручила відділу зберігання готової продукції видати всім працівникам в порядку авансу по двадцять пляшок горілки з подальшим перерахунком при остаточних розрахунках в кінці місяця. Який порядок оплати праці натурою? Ваш висновок по наведеній ситуації?

Задача 2

Між головою селянського (фермерського) господарства і одним з його членів, 18-річним сином виник спір. Син вважав, що в господарстві грубо порушуються права його членів. Зокрема, працювати доводиться по 12-14 годин на добу, іноді навіть у вихідні і святкові дні, зарплата не виплачується більше двох місяців. В той же час для двох найнятих на роботу тимчасових працівників створено "пільговий режим". Вони працюють по вісім годин щоденно, мають щотижня два вихідних дні і їм уже двічі за останній місяць виплачено зарплату.
У випадку, якщо головою господарства не буде дотримуватись трудове законодавство стосовно членів селянського (фермерського) законодавства, син вимагає укладення з ним трудового договору.
Що Ви можете сказати з приводу наведеної ситуації? Чим регламенту­ються трудові відносини у селянських (фермерських) господарствах?

Використана література
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: