перейти на сайт>>

Контрольна робота з трудового права

ID роботи: 3928
Тип роботи:
Об'єм: 20 стор.
Вартiсть: 25 грн.


Змiст:

1. Поновлення на роботі працівника і матеріальна відповідальність службових осіб за незаконне звільнення.

1. Поновлення на роботі працівника і матеріальна відповідальність службових осіб за незаконне звільнення.

2. Джерела трудового права України.

Задача.

В результаті падіння рулона типографського паперу вагою 200 кг начальник друкарні університету Сулима отримав перелом ноги, що призвело до тимчасової втрати працездатності.

Комісією по розслідуванню нещасного випадку встановлено, що Сулима виписав на складі рулон паперу і через відсутність вантажників, які були у той день у відгулах, вирішив сам з допомогою двох студентів факультету журналістики доставити папір до друкарні. При розвантаженні рулона з причепу останній упав на ногу Сулимі, і той отримав травму. Комісія констатувала, що Сулима діяв не в межах своїх повноважень, грубо порушив правила техніки безпеки, більше того, поставив під загрозу здоров'я студентів-практикантів.

Судима вважав, що змушений був діяти так через необхідність терміново видрукувати матеріали міжнародної конференції, яка завершувала свою роботу в університеті. В заяві на ім'я ректора він просив відшкодувати йому повністю витрати на лікування, а також моральну шкоду. Яке повинно бути рішення власника з приводу заяви Сулими?

Використана література
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: