перейти на сайт>>

Контрольна робота по дисципліні „Менеджмент” Варіант 48

ID роботи: 4465
Тип роботи:
Об'єм: 12 стор.
Вартiсть: 40 грн.


Змiст:

1. Дайте класифікацію підходів до розуміння лідерства. Визначте який стиль лідерства буде ефективнішим для управління працівниками, що відносяться до типу У за класифікацією Мак-Грегора.

2. Охарактеризуйте фактори зовнішнього середовища, що впливають на діяльність м'ясокомбінату і проранжуйте їх за допомогою матриць загроз та можливостей.

Задача

Менеджер, що здає житло в користування, вважає, що попит на квартири залежить від кількості рекламних оголошень в газетах.

Визначити залежність між показниками за допомогою методу найменших квадратів, знайти коефіцієнт кореляції. Отримані результати прокоментувати з точки зору прийняття управлінського рішення щодо кількості публікацій оголошень у газетах.

 

Використана література
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: